Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 sobota 8-14 Serwis znajduję się zaraz za restałracją McDonald's Zapraszamy !!!
Firma garaż.com.pl powstała w 2007 roku. Zajmujemy się ogólnie zwanę mechaniką samochodową. Nasz serwis świadczy wszelkiego rodzaju usługi związanea motoryzacyjną tj mechanikę, elektrykę, klimatyzację itd Zapraszamy serdecznie
"Niesamowite zaskoczenie ! Młodzi chłopacy Którzy znaja sie na rzeczy
posiadam Audi a4 1.8 t 150km Ktore przeszło przez 3 mechanikow ktorzy nie uporali sie z problemem odpalania auta i niewkrecajacymi sie obrotami a skasowali mnie na ponad 1000zł ! a tu miłe zaskoczenie gdy dostaje tel nastepnego dnia ze moj samochod jest do odbioru naprawde...",
DarekO2, Audi A4 1.8t 150hp
AK AUTO świadczy usługi z zakresu: - Kompleksowej obsługi i naprawy mechanicznej aut osobowych i dostawczych - Diagnostyki komputerowej - Głównych i bieżących napraw - Napraw silników - Wymiany rozrządu - Napraw układu kierowniczego i...
"Pełen profesjonalizm. Szybka diagnostyka, zaproponowanie najkorzystniejszego rozwiązania (oczywiście najkorzystniejszego dla klienta), sprawna naprawa i na koniec niski jej koszt.
Polecam w 100%. Naprawdę znają się na francuskich autach...",
zadowolony klient
"Wszysto terminowo i szybko wymiana akumulatora boschakilkaset złotych tańsza niż w aso",
charytoniuk wojciech, Peugeot 407 1,6 HDI
"Bardzo ale to bardzo porządny serwis. Dobra lokalizacja. Bardzo sympatyczni, sumienni pracownicy o wysokiej kulturze osobistej i przyjaźnie nastawieni do klienta.
Mogę polecić w 100%.",
Pchełka, i10
"Mam Mazdę 6 z 2003, diesla. Jakiś czas temu silnik gasł mi na wolnych obrotach, ale zawsze odpalał. Przyszedł jednak dzień, gdy padł na dobre i już go nie odpaliłem. Auto oglądało dwóch mechaników i każdy rozkładał ręce, w końcu wóz trafił do tego warsztatu i nareszcie ktoś wiedział w czym problem. Auto zostało naprawione i śmiga obecnie bez...",
damian, Mazda 6
"Do Pana Marka naprawdę warto Polecam zna się na sprawie.",
Robert
"Szybko,tanio i solidnie!Byłam po raz pierwszy i będę tu wracać.Miałam dodatkowe pytania i wszystko zostało wyjaśnione.Dziękuję!Tes",
Tes, Mercedes Benz E 220Cdi
"Jestem właścicielką samochodu Fiat Seicento i mam jak najlepsze doświadczenia z korzystania z usług serwisu. Pracownicy w porównaniu do innych warsztatów są bardzo kompetentni i zawsze chętnie służą pomocą. Zdecydowanie polecam.",
Ola, Fiat Seicento
"Gdyby nie fakt że obsługa świadomie czy nieświadomie nie zauważyła że wprowadzają w duży kłopot klientów w soboty że pracują . A pod bramą okazuje się to kłamstwem . Zafundowali mi sporą stratę czasu i pieniędzy aby się o tym przekonać ",
Dareczek, Ford transit
"Zajechałem wymienić żarówkę w moim Akcencie i przy okazji został sprawdzony cały samochód - gratis!!! :)
SUPER :)",
tom, Hyundai Akcent
"Polecam. Naprawa szybka i skuteczna. Błąd w klimatyzacji wykryty bezbłednie",
RRysiek, Peugeot 307
"Dziś po raz kolejny panowie spisali się na medal. W piątek odebrałem auto po mega serwisie, a dzis jestem już w Chorwacji! Dziękuje i oby każdy serwis miał takie zaangażowanie.",
Kamil, Alfa Romeo / Stelvio
"Pełna profeska. Biuro jak i zakład na 6+. Koszt części jak i usługi na bieżąco informowane klientowi. POLECAM!!!!!!!!!!!!",
Karol$, Renault
Oferta / AUDIO: - sprzedaż urządzeń audio, video oraz nawigacyjnych renomowanych firm - profesjonalny i estetyczny montaż oraz strojenie nawet najbardziej zaawansowanych systemów car audio - zabudowy "pokazowe/ demonstracyjne" -...
"Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Zdecydowanie polecam. I wcale nie wyszło drogo. ",
Julianna, Nissan Qashqai
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...