Szukasz dobrego mechanika specjalizującego się w naprawie samochodów marki Opel? Zajrzyj na listę specjalistów, którzy oferują szeroką gamę usług serwisowych dla właścicieli Opli. Kompleksowa naprawa, okresowy przegląd techniczny? Dla dobrego mechanika to nie problem. Umów się na wizytę w sprawdzonym warsztacie w dogodnej dla siebie lokalizacji.
"Serdecznie polecam firmę Moto Lizak. Profesjonalna obsługa, naprawa w krótkim czasie. Wszystko na 5+.",
Marcin, Opel Vectra
"Opel, fabryczna instalacja gazowa. Przez pół roku odwiedziłem dużo serwisów w poszukiwaniu usterki instalacji gazowej. Tutaj trwało to godzinę. Miesiąc już jeżdżę znów na gazie. Samochód zachowuje się jak nowy. Dziękuję. Polecam !!!!",
Aster, Opel
AutoComplex Kompleksowa naprawa samochodów
Nowy na DobryMechanik
Koronowska 62, Czyzkowko, Bydgoszcz
Auto Complex Czyżkówko to warsztat samochodowy w Bydgoszczy obsługujący kierowców z Bydgoszczy i okolic. Specjalizujemy się w naprawach mechanicznych, diagnostyce komputerowej, serwisie klimatyzacji oraz kompleksowej obsłudze opon – wymianie...
"Znakomita obsługa. Doświadczony i uprzejmy personel. Ludzie z pasją do mechaniki. Polecam w 100%",
A komu to potrzebne, Opel
Carmobile Serwis w Gdyni to profesjonalny warsztat samochodowy, który oferuje kompleksową obsługę mechaniczną pojazdów. Nasz doświadczony zespół mechaników specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmujących pełną mechanikę pojazdową....
"Wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami. Sprzęgło ładnie pracuje i nie jest tak twarde jak poprzednie. Dziękuje Panu Pawłowi za poświęcony czas. Polecam",
Marcin, Opel Insignia 2014
"Wymiana opon wraz z hotelem.
Usługa szyba i sprawna ",
Grzegorz , Opel Mokka 1200 2022
"Miłe podejście do klienta, przyzwoite ceny. Będę waszym stałym bywalcem - oczywiście mam nadzieję, że nie za często :)",
Judyta Lewczuk, opel vectra c
"Serwis jako jeden z nielicznych, w których mogę zostawić auto z zaufaniem i poczuciem, że diagnoza jak i naprawa zostanie wykonana rzetelnie. Co ważne podczas oceny i diagnozy jestem informowany telefonicznie o możliwościach rozwiązania i naprawy i ich kosztach a nie jak jest to w niektórych warsztatach że wymieniają "na pałę" wszystko co...",
Użytkownik, Opel Astra H
"Moja Astra pracowała nierówno, miała mało mocy i przygasała. O godzinie 12:00 podstawiłem samochód, a ok. 14:00 miałem telefon że jest naprawiona i mogę ją odebrać. Wykonano diagnostykę, zlokalizowano problem - popękane świece zapłonowe dawały przebicia na cały samochód, wymieniono. Sprawdzono też ciśnienie na cylindrach. Za całość zapłaciłem...",
Piotr, Opel Astra II
"Bardzo dobry warsztat. Lekkie opóźnienie. Miało być 13.30, a zaczęło się o 14.00",
Stanik, Opel Insignia 2.0 tdi 2012
"Bardzo dobry warsztat jakościowo i cenowo . Dla porównania serwis opla na Kieleckiej
to niepotrzebnie wybudowany kompleks gdzie mogą przyjeżdżać tylko samochody na gwarancji i z AC . W tym warsztacie ,, AUTO CENTRUM,, bardzo dobrze podchodzą do klienta nie kombinują i nie kłamią konsumenta , serdecznie polecam ten warsztat.",
Dariusz, opel insignia 2.0 cdti
Oferuje swoim klientom kompleksową naprawę samochodów, atrakcyjne ceny, profesjonalna naprawa pojazdów, dobra lokalizacja to największe atuty warsztatu.
"Polecam serdecznie tą firmę, pełen profesjonalizm i miła obsługa:)",
Natalia , Opel
"Korzystałem z usług blacharsko - lakierniczych samochód po wypadku uderzony przód , szybko i sprawnie wmieniono chłodnice, lampy, itd.na nowe .Klapa ładnie wylakierowana super dobrany lakier bardzo miła obsługa , w niecały tydzień samochód był do odbioru cena też do przyjęcia polecam",
Nikoś, Opel astra
"Polecam tego mechanika. Pojechałem tam w celu naprawy uszkodzonej szyby przedniej. U konkurencji od razu zalecili wymianę co by kosztowało 6 razy drożej. A tu pan zrobił w ciągu 20 minut i śladu praktycznie nie ma. Do tego pan bardzo przystępny i widać że uczciwy bo pozwala sobie patrzeć na ręce i dodatkowo miło można pogadać. Czego chcieć...",
Grzegorz, Opel Astra
"serdecznie polecam!!! usługa wykonana fachowo i punktualnie :-)",
wiolka, OPEL ZAFIRA 1,8 2006
"Polecam bardzo gorąco tego mechanika :) !! Super szybka obsługa, rzetelna robota, duża wiedza, potrafi wytłumaczyć najbardziej skomplikowane działanie części tak że zrozumie nawet kobieta ;p Cena wręcz wprost nieproporcjonalnie niskie do wiedzy, rzetelności i szybkości wykonanej naprawy. Naprawdę polecam !",
Olek, Opel Astra G
"W tym warsztacie w koncu kobiety moga znalezc uczciwosc.Wlasciciel tego Serwisu jest przyjazny kobietom, ktore chca naprawic auto i nie byc oszukana tak jak to robia w innych warsztatach. Pisze dlatego bo wlasnie w tym warsztacie potraktowano mnie jako klientke z normalnoscia nie nabijajac mnie w butelke tak jak to zrobiono w innych warsztatach...",
Morenka, Opel Agila
"do wymiany były świece zapłonowe. Znalazłem informacje w internecie. Odrazu można było przyjechać.Akurat trafiłem że nie było ludzi ,Bardzo miła obsługa. Widać że Pan mechanik zna sie na robocie. Szybko,konkretnie ,sprawnie, Cena porównywalna do konkurencji . Polecam",
Grzegorz, opel insignia,1.4Turbo.
"Korzystam z usług warsztatu od samego początku, jestem stałym klientem i bardzo zadowolonym. Super lokalizacja, stale się rozwija warsztat wręcz rośnie w oczach.
Zakres usług kompleksowy, od geometrii, przez mechanike do wulkanizacji, czy obsługi klimatyzacji. Polecam",
Rafał, Opel Insignia, Opel Corsa
"Serdecznie polecam Pana Jakuba. Profesjonalna obsługa, przystępne ceny, wszystko wytłumaczone tak, że wiadomo co sie dzieje z samochodem. Bardzo dobra diagnostyka, widać, że Pan Jakub ma wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Trudno w dzisiejszych czasach o dobrego mechanika, tym bardziej cieszę się, że trafiłam do warsztatu Namaar",
Anna, Opel Mokka
"KAŻDA NAPRAWA POD KOSZTORYS I ZA ZGODĄ KLIENTA .PEŁNY PROFESJONALIZM. POLECAM !",
PAWEŁ, OPEL MERIVA
"Wszystko odbyło się punktualnie i w dobrej atmosferze, widać, że Panowie znają się na robocie. Polecam!",
Paweł, Opel Astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.