Szukasz dobrego mechanika specjalizującego się w naprawie samochodów marki Opel? Zajrzyj na listę specjalistów, którzy oferują szeroką gamę usług serwisowych dla właścicieli Opli. Kompleksowa naprawa, okresowy przegląd techniczny? Dla dobrego mechanika to nie problem. Umów się na wizytę w sprawdzonym warsztacie w dogodnej dla siebie lokalizacji.
"Pan był uprzejmy i wywiązał się sprawnie z zadania.",
Jola, Opel Corsa 1398cm3 2017
Serwis czynny od pon do pt 8-17 sob 9-15 Stacja Kontroli Pojazdów czynna od pon do pt 8-18 sob 9-15 Serwis samochodowy: naprawy bieżące, serwis opon, naprawa zawieszenia, geometria 3D, hamulce, oleje, filtry, serwis klimatyzacji,...
"Miałem problem z autem polegający na szwankującym zabezpieczeniu zamontowanym przez poprzedniego właściciela (auto gasło bądź dusiło się). Samochód został odstawiony w sobotę. W poniedziałek był do odbioru. Bardzo duży plus za sprawdzenie auta przez mechanika na trasie oraz w mieście. Sam Pan mechanik zaproponował jazdę po naprawie razem z...",
Kierowca, Opel Astra F 1995 r.
"Polecam 100% mechaników .Bardzo żeczowo podchodzą do problemu z samochodem.Poczekalnia też jest na klientów na czas naprawy",
Marcin , Opel Grandland X 1.2 130km 2019
"Jestem godny polecenia tego warsztatu, pełen profesjonalizm, stały kontakt telefoniczny z klientem, jestem pełen podziwu,że jeszcze takie warsztaty istnieją. Warsztat na wysokim poziomie i godny polecenia.",
Miki , Opel Astra H GTC
"Wreszcie znalazłem warsztat dla swojego busa!!! Nie wiem czemu, ale wszędzie auta dostawcze traktują jak mięso armatnie. A tutaj pełna kulturka, pokrowiec na fotel, na kierownice, na gałkę biegów, co by niczego nie wybrudzić - szok! Zmieniałem opony na zimowe, pomimo totalnie krzywych felg, wyważali aż nie osiągnęli idealnych wyników....",
Ksawery - Kurier, Opel Vivaro
"Poprostu - pełen profesjonalizm ... może nie wygląda w środku super - ale robota i podejście do klijenta na wysokim poziomie.
Polecam każdemu.",
Mietek75, Opel Corsa 1.7 D
"Z przyjemnością wpiszę pierwszą opinię, trafiłem do tego serwisu z przypadku, nie znam okolicy, bo mieszkam po drugiej stronie Warszawy, ale ogólnie duży plus :
1. Wolny termin od ręki
2. Czas realizacji super
3. Wcześniej dostałem wycenę całej naprawy
4. Robota bardzo dobrze zrobiona
Pozdrawiam i polecam !
",
Czarek, Opel Corsa
"Szybko, sprawnie i przyjemnie. Fachowa robota oraz przyjemna obsługa.",
Bogdan, Opel Zafira A 1.8 16V 116KM, Pb + gaz, rocznik 199
"Naprawa klimatyzacji. Wymiana silnika i przegląd systemu.",
GMT, Opel Corsa 1,2 benzyna 2014
"Rzetelni, terminowi i kompetentni. Nasza firma powierzyła firmie DREAM CAR pełna obsługę pojazdów ( wymieniamy opony, myjemy, serwisujemy ) z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Naprawy bieżące niemal od ręki, myjnia - bardzo rzetelna, serwis opon również ok.
Firma DC ogarnia wszystko o A-Z, a do tego w przystępnych cenach. SZCZERZE POLECAM!",
Wiesław P., 7 x OPEL CORSA, 2 x OPEL INSIGNIA, 2 x OPEL VIVARO
"Warsztat i stacja kontroli pojazdów szybko i profesjonalnie polecam z czystym sumieniem. ",
Jacek, Opel
Myjnia samochodowa i detailing, która specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji pojazdów do wysokości 2,10 m. Wykonujemy usługi polerowania lakieru i nakładania powłok ceramicznych. Zajmujemy się ręcznym myciem, precyzyjnym woskowaniem,...
"Pozdrowienia dla pana Andrzeja , naprawdę dobru mechanik",
Ola Pilsudska, Opel astra
"Wymiana klocków i tarcz hamulcowych przeprowadzona sprawnie, bez zbędnej zwłoki. ",
Filip, Opel Astra 1.4 2017
"Byłem na wymianie opon obsługa miła i sympatyczna ,chłopaki wymianę opon przeprowadzili błyskawicznie.Zostałem mile zaskoczony jakością maszyn i wyposażeniem polecam.
Robert",
Robson, Opel Vectra
"Profesjonalne podejście do problemu. Zaangażowanie pracowników. Usługa praktycznie wykonana po kosztach.",
Edi, Opel Corsa 1.2 benzyna 2019
"Podejśćie do klijęta bardzo ok szybka relacja rozmowa nabicie klimy moim zdaniem jest godzien polecenia cena normalna za usługę polecam ",
CYGAN , Opel Astra 1.6 77 kw 105 km bezyna 2008
"Korzystam z usług warsztatu już od ok.10 lat, przyjeżdżam do warsztatu już trzecim samochodem. Nigdy nie musiałem wracać na poprawki, nie naciągali na dodatkowe koszty, jeśli coś dodatkowo wyszło do wymiany przy naprawie zawsze była rozmowa w sprawie kosztów i dalszych prac. Tak samo było i tym razem. Dobre doradztwo i fachowe podejście. Ceny...",
Luk., Opela Astra
"Dobry zakład. Prawdziwi mechanicy, a nie wymieniacze. Poważne podejście do każdego problemu. Do tego niskie ceny. Nikt tak nie wymienia opon, w standardzie usługi za które trzeba płacić gdzie indziej.Polecam.",
AMD, Opel corsa
Studio car auto detailing w Toruniu. W naszym studio car detailing'u oferujemy usługi takie jak: korekta lakieru, renowacja lakieru, zabezpieczenie lakieru przy użyciu powłoki ceramicznej, elastomerowej i folii PPF, aplikacje wosku, sprzątanie...
"Po pierwszej wizycie wiedziałem, że na pewno znów tu kiedyś wrócę. Mechanik bardzo sprawnie i szybko zdiagnozował usterkę w moim Oplu dotyczącą "falowania obrotów". Do tego koszt był bardzo niski w porównaniu do konkurencji. Innym razem przyjechałem tu swoim drugim autem na wymianę opon na zimowe. Mechanik nie dość, że wymienił opony to...",
Artur, Opel Omega, Volkswagen Passat b7
"Polecam . Usługa wykonana w terminie, szybko i dokładnie. Wysoka kultura osobista całego personelu. Dziękuję.",
Alina G., Opel Mokka Benzyna 2017
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.