"Przede wszystkim uczciwość i profesjonalne podejście. Szczerze polecam wszystkim z usług tego warsztatu. ",
Maniek, Opel zafira B opc 2.0 turbo
"Bardzo szybko, sprawnie i fachowo. Cena niewygórowana. Po ustawieniu geometrii autko jeździ jak marzenie ;D Polecam!!",
Zadowolona, Opel Vectra
"Przyjechałem z innego warsztatu, gdzie twierdzili że mi naprawią klimatyzację w moim Oplu. Nabili mi klimatyzację która dalej nie chciała się uruchomić i na tym się usługa skonczyła zero dalszej diagnozy.
Na szczęście trafiłem do MOTO USŁUG, szybka diagnoza elektryka i auto tego samego dnia zostało naprawione. SUPER dziękuje i serdecznie...",
Marek, Opel Corsa
Auto-Mech-Gum Serwis Opon Zaprasza na: Oraz do naszego serwisu ogumienia- naprawiamy . przechowujemy oraz sprzedajemy. Nasze długoletnie doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwala nam zaufać! ...
"Po stłuczce auto zostało naprawione profesjonalnie,szybko,uczciwie jestem bardzo zadowolona mila obsługa godna polecenia",
Dorota, Opel corsa
"Polecam Pana Pawła i MArka z Aquapower. Któregoś dnia zaczęło mi dziwnie brzękolić pod maską mojej Vectry ( 1.9 cdti) z 2007 roku, diagnoza: koło dwumasowe do wymiany, dobrze że się posłuchałem żeby to szybko wymienić co się okazało oprócz sprzęgła doszedł jeszcze uszczelniacz co byłem świadkiem że było cały przesiąknięty olejem. Auto bym...",
Wojtek, Opel Vectra 1.9 cdti
"Dobra diagnoza, szybka naprawa. Facet z pojęciem wie co robi, polecam. ",
Adam, Opel Zafira b
"Profesjonalna geometria kół.Solidnie,sprawnie i bez kłopotów.Auto prowadzi się teraz super.",
Rafał, Opel Astra H 1,9 CDTI
"Opel Vivaro 1.9 dti 2005 to.
W końcu trafiłam na odpowiedni warsztat
Chłopaki ogarnęli mi auto jak tylko najlepiej potrafili
A było tego dużo
I co najważniejsze w razie jakichkolwiek awarii nigdy nie zostawili mnie w potrzebie
Mega polecam",
Dariusz Paul , Opel Vivaro 1.9 dti
"OPEL VECTRA B 1,6
Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych wymian w moim samochodzie, które dotyczyły:
- rozrządu
- tylnych amortyzatorów
NAJLEPSZY WARSZTAT SAMOCHODOWY W GORZOWIE WLKP. POLECAM !!!!!!!!!!!",
Szlachta , OPEL
Punkt napraw rozruszników i alternatorów. Sprzedaż części do rozruszników i alternatorów. W awaryjnych przypadkach 24H. Sprzedaż i wymiana akumulatorów. Darmowy dojazd do klienta. ELEKTRYK-STARTER Jarosław...
"pan godny zaufania, przystępna cena, krótki czas naprawy, pierwszy raz spotkałam się z tak miłą i szybką obsługą prawie jak w" aso", naprawdę warsztat godny polecenia!!!",
kasia , opel
"Znalazlem ten Warsztat w Internetzie , dobra robota.
Polecam ten Zaklad Pozdrawiam zadowolony Klient z Niemiec.Daniel.F",
Faschewski, Opel vectra C
"usługa bardzo profesjonalna. Naprawa kluczyka samochodowego trwała kilkanaście minut ,którego winnym warsztacie oceniono, że nie da się naprawić. Polecam",
Rychu, Opel Zafira
NAPRAWA SENSORWÓW AIRBAG USUWANIE FILTRÓW FAP / DPF PEŁNA DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA ODKODOWYWANIE RADIOODBIORNIKÓW NAPRAWA STEROWNIKÓW SILNIKA LICZNIKI AUDI FIS A6 A4 TT CHIPTUNING ECO TUNING NAPRAWA STACYJEK MERCEDES
Mamy 30-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Zajmujemy się tylko i wyłącznie klimatyzacją i chłodnictwem, dzięki temu jesteśmy w stanie być najtańszą firmą na rynku. Klinika Klimatyzacji Samochodowej – jest liderem i jednocześnie...
Auto Serwis Gędek s.c. Zbigniew i Michał Gędek
kard. Stefana Wyszyńskiego 160, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 14.00 Serdecznie Zapraszamy
"Bardzo szybka i sprawna wymiana hamulców. Pan Jakub jest osobą rzetelną",
rafał, opel vectra c
"zakres prac obejmował założenie do mojej Astry G instalacji gazowej. Instalacja dokonana ponad rok temu, wszystko do tej pory działa bez najmniejszych problemów, spalanie jak na benzynie, właśnie wybieram się na założenie instalacji z drugim autem.",
Przemek, Opel Astra G
"Klimatyzacja nabita sprawnie i bez kolejek Polecam!",
Marek, Opel Vectra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.