Jako dumny właściciel Audi szukasz warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów tego niemieckiego koncernu? Interesuje Cię kompleksowa naprawa Audi, przegląd techniczny a może konserwacja karoserii? Te zadania najlepiej zlecić profesjonalistom, dla których serwisowanie Audi to żaden problem. Umów się na wizytę u polecanego mechanika w dogodnej lokalizacji.
"I co tu pisać? Wszystko w porządeczku. Mechanik godny polecenia! I naprawia chyba wszystko co z samochodem może być związane :)",
Jola, Audi A6
BRUTALNY PODNOŚNIK — obudź w sobie majsterkowicza! Witamy w naszym samoobsługowym warsztacie samochodowym, w którym możesz zająć się własnymi naprawami! Rozumiemy, że czasami chcesz zaoszczędzić pieniądze i czas, dowiedzieć się więcej o swoim...
Firma pokoleniowa z tradycjami. Staranność, sumienność i terminowość jest naszą dywizą. Zajmujemy się każdym aspektem naprawy pojazdów samochodowych, posiadamy osobne stanowisko do wykonywania konserwacji podwozia samochodowych
"Bardzo pozytywny zakład, gdzie każdy faktycznie wie co robić i w jaki sposób, wysoka kultura osobista pracowników, stały i fachowy nadzór kierownika nad wykonywanymi naprawami, doskonały kontakt telefoniczny. Ogólnie nie ma ściemy. Polecam w 100% !!!!!!!!! i pozdrawiam załogę.",
Zbigniew Dudys, audi b4 e 2.0
"Audi A6 C7 2,0 TDI 177kM 2012r. Kompleksowy przeglad auta, kompletna wymiana rozrządu z pompą wody. Usługa wykonana fachowo, w krotkim terminie, na cześciach używanych przez Audi. Cena za usluge bardzo konkurencyjna.
Polecam serdecznie za fachowosc, terminowosc i dobre ceny. Porownujac do serwisu Audi jeszcze na Krancowej o niebo lepiej i...",
Michal, Audi A6 C7 2012
Warsztat samochodowy Jakart to wrocławska firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi serwisowe od 1995 roku. Zespół Jakart tworzy grupa wyspecjalizowanych mechaników samochodowych, którzy posiadają profesjonalną wiedzę oraz uprawnienia...
Istnieje możliwość wizyty nawet tego samego dnia. Prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy serwisem zajmującym się kompleksową obsługą instalacji LPG oraz mechaniką pojazdową. specjalizujemy się w montażu,...
"Polecam Pana Krzyśka i jego pracowników. Profesjonalne podejście do klienta, prawidłowa ocena usterki, a dodam, że w innych warsztatach mieli z tym problem. Szybka i w rozsądnej cenie naprawa. Jeszcze raz polecam. ",
Karol, audi a4
"Super!
Studio Kurodetailing auto SPA w Tarnowie z każdego auta potrafi zrobić nówkę!
Stare wysłużone Audi doczekało się, trafiło pod ich opiekę i z czystym sumieniem mogę teraz polecić ich usługi!
A na dniach trafią tam moje oczka w głowie, ale już ze stajni BMW ;-)",
mad_driver, audi a6
"Jest git, jest poziom, komunikacja świetna, brak powód do narzekań! ❤️❤️❤️",
Rafał, Audi S3
"Panowie szybko ogarnęli zaplanowaną naprawę i jeszcze udało się usunąć jedną ponadplanową usterkę, którą wychwycili! Gorąco polecam ten warsztat!",
Łukasz, Audi
"Szybko fachowo choć nie tanio, ale dobra usługa musi kosztować.
POLECAM",
Krzysiek_988, Audi A6
ul. Na Ostatnim Groszu 112 - Teren Wytwórni pomp hydraulicznych - na końcu terenu., Fabryczna, Wrocław
"Wymiana tarczy, klocków hamulcowych kompletna firmy ATE. Do tego dynamiczna wymiana płynu hamulcowego. Całość zmieniła moje auto w bezpieczne i stabilne. Obserwowałem mechanika i muszę przyznać ze zrobił to bardzo dokładnie, miał do dyspozycji nowoczesne urządzenia. Polecam ",
lolek, Audi
"Jakość usługi na najwyższym poziomie. Trafna diagnoza usterki i fachowo szybko i sprawnie wykonana naprawa samochodu Bardzo miła obsługa Polecam gorąco wszystkim którzy mają dość naciagania i zaklamania ",
Ala, Audi A4 b7
"Bardzo polecam Państwu ten zakład. W zeszłym tygodniu w poniedziałek zaprowadziłem tam moje Audi- samochód po stłuczce, w którym został wymieniony błotnik, naprawione drzwi oraz malowanie dwóch zderzaków. Muszę przyznać, że gdy zobaczyłem samochód po naprawie byłem w szok,u że jest on w tak dobrym stanie. Nie było widocznych żadnych śladów...",
Damian, Audi A4 B6
"Duża wiedza chłopaków, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalnie wykonana usługa. Czasem może i trzeba poczekać ale nie ma usterki, której by nie usunęli albo zdiagnozowali.",
Andrzej , Audi a6 c6
Przywróć blask swojemu samochodowii chroń jego wartość dzięki naszym profesjonalnym usługom detailingu samochodowego — Twój pojazd zasługuje na to, co najlepsze!
"W końcu człowiek, który zna się na rzeczy. Byłam w wielu warsztatach, tych "najdroższych i specjalizujących się" a problem ze zrywającym się tłumikiem stale powracał średnio po 3-5 miesiącach. Teraz minął prawie rok odkąd byłam u Pana Darka i wszystko OK. Polecam ten warsztat :)",
iza, Audi A3
"Szybka i sprawna naprawa. Dobry kontakt i profesjonalne podejście do Klienta.
Polecam serdecznie",
Michał , Audi A4
Wykonujemy pełną mechanikę pojazdową oraz serwis klimatyzacji (również nowym czynnikiem R1234yf). Warsztat istnieje w tym miejscu od 5 lat. Każdego klienta traktujemy indywiduwalnie, ustalamy z nim zakres prac i cenę przed wykonaniem...
"Naprawa w ten sam dzień co zaprowadziłem auto. Pierwsza moja wizyta w tym warsztacie jestem zadowolony pozdrawiam ",
Michał , Audi A3 1.6tdi 2010
"Bardzo miła obsługa, dobry kontakt. Bardzo polecam.",
Luban, Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, jestem właścicielem audi a5b5 z silnikiem 1.6 z 1996 roku. Autko ma już przejechane ponad 400tyś km, ostatnio miałem wypadek, chłodnica, zderzak i lampy były do wymiany, od tamtej pory zacząłem go naprawiać, na początku normalnie odpalał, teraz jest taki problem że auto nie odpala wcale...
Witam. Pacjent: A6 C5 3.0 ASN Rok: 2003 Zaczęły cykać popychacze/popychacz hydrauliczny. Od momentu odpalenie samochodu słychać ten dźwięk bez przerwy. Zrobiona płukanka TEC2000. Zalany świeży olej MOTUL X-Cess 5W-40. Problem nie zniknął Dźwięk wydobywa się z lewej głowicy...
Witam serdecznie Mój problem jest związany z hamulcami w audi a4 b7 2.0 tfsi zaczeły się przegrzewać ,prawe przednie koło i lewe tylne wymieniłem tarcz ,klocki ,przewody elastyczne zregenerowane wszystkie zaciski dalej to samo.Wymieniłem pompe hamulcową dalej to samo odpowietrzanie oczywiście...