SUPER PLUS

Podróżnicza 8, Białołęka, 03-111 Warszawa

****** 5.6 (51 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Podróżnicza 8, Białołęka, 03-111, Warszawa

Poniedziałek od 09:00 do 17:00
Wtorek od 09:00 do 17:00
Środa od 09:00 do 17:00
Czwartek od 09:00 do 17:00
Piątek od 09:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

zajmujemy się naprawami blacharsko- lakierniczymi, szybkimi naprawami typu „SMART Repair” oraz auto detailingiem.

Oferujemy także bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. Z przyjemnością wyręczamy naszych Klientów z biurokratycznej procedury likwidacji szkody komunikacyjnej. W przypadku unieruchomienia pojazdu, oferujemy również dostarczenie pojazdu na lawecie.

Podstawowy zakres usług obejmuje:

· Naprawy blacharsko- lakiernicze · Auto Detailing – zaawansowana auto-kosmetyka · Przygotowanie aut używanych do sprzedaży · Polerowanie i konserwacja karoserii · Polerowanie reflektorów · Pranie i konserwacja tapicerki · Usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania · Naprawa rantów drzwi · Usuwanie zadrapań i rys na lakierze · Naprawy tapicerek skórzanych (barwienie i regeneracja) · Naprawy (spawanie) plastikowych elementów (zderzaki, grille, lusterka itp.) · Renowację felg aluminiowych · Usuwanie nieprzyjemnych zapachów · Usuwanie „trudnych” zabrudzeń Oferowane przez nas usługi charakteryzują się trzema podstawowymi cechami:

· Atrakcyjna cena – szczególnie w porównaniu usług „smart repair” z tradycyjnymi metodami napraw · Niespotykanie krótki czas naprawy – większość usterek usuwamy w czasie nieosiągalnym dla innych metod. · Unikatowe technologie i metody napraw – dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej chemii · Ponadstandardowa obsługa klienta

Proces likwidacji szkody odbywa się w następujących etapach:

· Oględziny pojazdu- oględziny doradca przeprowadza u klienta lub w miejscu przez niego wskazanym · Odebranie samochodu do naprawy- odbiór samochodu u klienta odbywa się jednocześnie z przekazaniem klientowi samochodu zastępczego na cały okres naprawy. Wszystkie formalności związane z likwidacją szkody odbywają się w siedzibie klienta. · Naprawa samochodu · Zwrot naprawionego samochodu- naprawiony samochód zostaje dostarczony do klienta, jednocześnie odebrany zostaje samochód zastępczy.

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z dojazdem doradcy, odebraniem/zwrotem swojego samochodu oraz wynajmem samochodu zastępczego. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów skupiliśmy w naszej ofercie usługi z których Ci najczęściej korzystają. Dzięki koncentracji w naszej ofercie usług warsztatu blacharsko- lakierniczego, tapicerskiego, kaletniczego oraz myjni samochodowej odnoszą Państwo korzyści w postaci:

· obniżenia kosztów naprawy oraz części, · skrócenia czasu przestoju uszkodzonego auta · podniesienia wartości auta · ułatwienia sprzedaży

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub przez pocztę elektroniczną.

Więcej

Opinie (51)

Dodaj opinię
5.6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 51 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jakość wykonania super, tego nie znalazłem w innych warsztatach


  Hyundai

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez ten warsztat blacharski.
  Wykonywali u mnie kilka napraw lakierniczych na już 3 autach. Z żadnym nie było najmniejszych problemów.


  Audi, Mercedes, Lexus

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalnie, szybko i solidnie - w ogromnym skrócie. Moje autko zostało uszkodzone na parkingu i powierzyłam je Super Plus w celu likwidacji szkody. Kontakt przez cały okres rewelacyjny. Wszystko odbyło się sprawnie. Samochód odebrany przez Pana Macieja spod mojego domu, brudny i z zarysowaniami, zwrócony pod drzwi nieskazitelnie czysty i w idealnym stanie. Warsztat zdecydowanie godny polecenia.


  Citroën C1

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony. Auto wyszło z warsztatu jak nowe, dobrze zrobione, czyste. Żona miała stłuczkę i zmasakrowała maskę. Zdecydowanie polecam ten warsztat.


  Fiat 500

 • H
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mega mega zadowolenie! Super sprawa. Lakiernik najlepszy w Warszawie. Znalazłem w internecie i wcale nie żałuję że zaufałem. Po kilku wpadkach innych warsztatów szukałem kogoś kto spełni moje oczekiwania i się udało. Terminowo, szybko, bez kręcenia i ściemniania. Konkretnie od początku do końca. Dziękuję.


  Audi A6

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Lakiernik godny polecenia. Miałem do usunięcia szkody parkingowe, uciążliwe wizualnie - rysy na fragmencie zderzaka oraz dość trudną usługę do zrealizowania - zminimalizowanie rys na drzwiach (z pewnych względów nie można było w tym przypadku lakierować całego elementu). Z efektu jestem bardzo zadowolony. Lakier auta jest "trudny" (ciemny metallik), a mimo to kolor na lakierowanym fragmencie zderzaka nie różni się od fabrycznego, zaś rysy na drzwiach zostały spolerowane niemal do zera (po konsultacji m.in. w ASO zakładałem, że nie zostaną całkowicie wyeliminowane, tym niemniej obecnie pozostałe 2-3 ryski są praktycznie niewidoczne). Profesjonalna obsługa, samochód został oddany terminowo, nie było problemu z uzyskaniem faktury.


  Ford Focus

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolona. Najwyższa jakość usług, fachowa i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam!


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam w 100% !!! Bardzo dobry kontakt, naprawa zrealizowana szybko, profesjonalnie i na czas!


  BMW F30

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Na plus zasługuje komunikatywność oraz ogłada właściciela i mistrzostwo w ripostach, na tym koniec. Naprawa była poprawiana ponieważ niedoskonałości lakieru były widoczne podczas odbioru już z daleka przy braku widoczności ( odbiór był po dziewiętnastej w zimę, ponieważ wcześniej właściciel nie miał czasu). Przy okazji pojawiło się ciekawe stwierdzenie, że "niedoskonałości nie były widoczne przy świetle dziennym". Ciekawe, ponieważ wystarczyło odrobinę przyświecić, żeby się ujawniły. Brak spostrzegawczości można w tym przypadku wytłumaczyć tylko i wyłącznie brakiem staranności. Po odbiorze zaczęło się przekładanie poprawki w nieskończoność. Pomimo umówienia się na poprawkę, która miała trwać 30 minut, jak było zapowiadane przy wydaniu auta ponieważ to "jakaś pierdoła, polerka wystarczy" samochodu nie udało się zostawić gdyż naprawa wymagała jednak ponownego lakierowania. Przy odbiorze zostały zalakierowane utrwalone na amen paprochy - " lakiernik nie zauważył". No faktycznie, po co ja głupi się czepiam. Choinka z błędów silnikowych jaka pojawiła się po naprawie (przecież tylko blacharskiej) jest kolejną interesującą sprawą. Tu również było mnóstwo licznych teorii i wspaniałomyślnych odpowiedzi. Co ciekawe, wcale nie chciałem, aby ktoś naprawiał moje nowopowstałe w czasie naprawy blacharsko-lakierniczej szkody m. in. w abs - nie było nawet potrzeby ściemniania.
  Klapa (która była również robiona w czasie tejże naprawy) źle spasowana. A jednym z głównych celem było właśnie jej umieszczenie :)

  W każdym razie pierwsze wrażenie super, drugie gorsze, ostateczne słabe. Lakier nie został już ponownie poprawiony, bo po co zostawiać samochód na kolejne kilka dni dla mizernego efektu?


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Panie Danielu za uznanie mnie mistrzem riposty. Spróbuję stanąć na wysokości zadania, tym bardziej że tytuł ten otrzymałem od mistrza w żonglowaniu faktami. A fakty są takie. Rzeczywiście były niedoskonałości w powłoce lakierniczej, które usunęliśmy podczas poprawki. Wstawił Pan swoje BMW E92 na naprawę blacharsko lakierniczą tylnych błotników i wymianę klapy tylnej. Jeden z błotników był pogięty w takim stopniu, że każdy inny blacharz zakwalifikowałby go do wymiany a my naprawiliśmy te elementy bez śladu.. Zapomniał Pan o tym wspomnieć, widząc tylko negatywy. Zapomniał Pan również wspomnieć, że do wymiany dostarczył Pan używaną klapę tylną. Uszkodzoną, przełamaną klapę tylną!!! Sprytnie stwierdził Pan, że "niedoskonałości lakieru były widoczne podczas odbioru już z daleka". Czy 30cm odpowiada w Pana skali jednostce "z daleka"??? Bo o ile pamiętam to z takiej odległości oglądaliście Państwo lakier przy świetle LED które znakomicie uwypukla wszelkie niedoskonałości na lakierze. Proszę spróbować znaleźć drobne uszkodzenie lakieru przy świetle dziennym i te same przy świetle LED. Może wtedy zrozumie Pan że to nie był brak staranności jak to Pan nazwał. Wspomniał Pan że właściciel nie miał czasu oddać Panu samochodu i oddał go po 19tej. To ciekawe, że właściciel poświęcił swój prywatny czas aby wydać samochód po godzinach pracy serwisu. Wspomina Pan również o przekładaniu poprawki w nieskończoność. Przypomnę Panu z czego wynikały przełożenia terminów. Zażądał Pan zwrotu kosztów przejazdów taksówkami w czasie poprawek, na co ja zaproponowałem Panu nieodpłatny samochód zastępczy. Przypomnieć Panu treść smsa od Pana??? "Do 15go czekać nie będę aż zwolni się dla mnie samochód" Na koniec sprawa ABSu i choinki. Kupił Pan poza krajem samochód uszkodzony, po kradzieży i wstawił Pan go do nas do naprawy. Dam sobie głowę uciąć że błąd ABSu świecił się wcześniej i nie ma to żadnego związku z naprawą i lakierowaniem tylnych błotników i klapy tylnej. Pomimo tego wykonaliśmy diagnostykę komputerową aby wykasować całą litanię błędów która znajdowała się w historii pojazdu. Nie zażyczyłem sobie za to ani złotówki, bo miałem nadzieję zadowolić klienta. Przepraszam że wyszedłem przed szereg!!! Reasumując, Pańska opinia jest delikatnie mówiąc krzywdząca. Sądząc po liczbie zakłamań, niedomówień i oszczerstw oraz zdań skonstruowanych tak aby je w sposób negatywny odebrać - krzywdząca celowo. Na szczęście mamy całą rzeszę zadowolonych Klientów, którym większą przyjemność sprawia wystawienie nam pozytywnej opinii, niż Panu sprawiło sklecenie tego steku oszczerstw, które bez problemu podważyłbym w sądzie. Życzę miłego dnia Panie Danielu.

  BMW e92

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Opinie o tym warsztacie znalazlem w sieci. Pomimo sceptyzmu zaryzykowalem i nie zawiodlem sie. Fachowa naprawa blacharsko lakiernicza, wszystko zgodnie z poczatkowymi ustaleniami, lekka obsuwka w terminie wynikajaca nie z ich winy.
  Polecam warsztat godny zaufania


  Audi A6

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Goraco polecam! Rewelacyjna naprawa blacharsko. Miła i kulturalna obsługa.
  Lakiernik godny polecenia z czystym sumieniem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Pani Agnieszko i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Skoda

 • O
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam z czystym sumieniem,samochód trafil do profesjonalnego warsztatu,gdzie naprawa o dziwo zostala wykonana terminowo ,bez żadnych poslizgow. Podczas napraw bylam na biezaco informowana o zakresie wykonanych prac a auto odebralam naprawione,wysprzatane i czysciutke jak z salonu. Zycze sobie trafiac wylacznie do takich warsztatow jesli juz cos sie przytrafi....oceniam na 5 z plusem


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Pani Aleksandro i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Mercedes ML

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam Serdecznie!
  Pragnę podzielić się opinią na temat firmy Super Plus. Super fachowa obsługa. Polecam Bardzo Serdecznie!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Lexus

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowa i szybka naprawa blacharsko-lakiernicza prawego boku. Przyzwoita cena. Warsztat godny polecenia!!!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Pani Moniko i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Audi rs7

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony z obsługi, szczególnie jeśli chodzi o kontakt zawsze bez problemów. Co do pozostałych kwestii wszystko tak jak się umówiliśmy. Polecam ten warsztat.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Panie Patryku i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Renault Espace IV

 • Y
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem pod wrazeniem jakosci naprawy blacharsko lakierniczej. Zdecydowanie polecam. Dziekuje Panowie jeszcze raz i zycze utrzymania takiego poziomu ! Pozdrawiam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Bmw

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawiałem w tej firmie swojego już kilkuletniego Mustanga. Polakierowali 4 części karoserii wyśmienicie. Na pozostałych elementach lakier po ich polerce wygląda jak nowy. Wnętrze odświeżone. Konik wygląda jak z salonu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Bardzo dziękuję Panie Marku i polecamy się w przyszłości.
  www.super-plus.pl

  Ford Mustang

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wysoce profesjonalna i skuteczna naprawa lakiernicza przedniego zderzaka, wykonana na tzw.
  trudnym lakierze (silver metalic). Świetnie dobrany lakier i doskonały efekt końcowy.
  Serdecznie polecam ten Serwis.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Marku i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Honda Civic

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa blacharsko lakiernicza przeprowadzona wyśmienicie. Bezgotówkowe rozliczenie sprawiło że podpisałem tylko 1 dokument i nic więcej nie interesowało mnie.
  Jedyny minus jaki zauważyłem, to fakt iż Panowie pozwalają w biurze palić.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Ryszardzie i polecamy się.
  (już nie pozwalamy palić w biurze :-) )
  www.super-plus.pl

  Opel Insignia

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najlepszy lakiernik w Warszawie. Z usług lepszego nie korzystałem. Wyśmienicie odnowione uszkodzone elementy (maska, zderzak, nadkola). Dodatkowo wykonana renowacja tapicerki skórzanej. Moja Toyota wygląda jak nowa.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panu i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Toyota

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwis Super Plus zainteresował mnie usługą door to door. Autko zostało odebrane przez miłego pracownika. Naprawa błotnika polegająca na usunięciu rysy i lakierowaniu zajęła im nieco ponad 24h. Na drugi dzien wieczorem autko stało juz pod moim domem. Bez umawiania terminów, bez jakich kolwiek wątpliwości, bardzo fachowo. Polecam wszystkim


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Bartoszu i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Mercedes

 • O
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Błotnik oraz zderzak który w wersji S-line ma dosyć sporo udziwnień polakierowany precyzyjnie, podobnie jak dobranie koloru. Czas naprawy ultraszybki. Polecam jak najbardziej


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Aleksandrze i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Audi A6

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Super kontakt, negocjowalne ceny, kompleksowa naprawa!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Piotrze i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Ford Mondeo MK3

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Namiary na superplus znalazłem w internecie szukając w okolicy Bemowa serwisu specjalizującego się w naprawie zderzaków plastikowych. Naprawa polegająca na sklejeniu, wygładzeniu i polakierowaniu zderzaka trwał zaledwie 2,5 dnia! Rewelacyjnie krótko i rewelacyjnie skutecznie! Samochód był odebrany przez bardzo uprzejmego pracownika firmy spod domu i tam też odstawiony po naprawie. Gorąco polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Tomaszu i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  M. Lancer

 • t
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo fajny kontakt. Usługa blacharsko-lakiernicza wykonana na czas i zgodnie z kosztorysem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Saab 9-3

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Świetny kontakt, pełen profesjonalizm, szybka naprawa i przemiła obsługa - czyli wszystko to, co powinien mieć bardzo dobry warsztat :) pozdrawiam i dziękuję za udaną współpracę oraz wielce udaną reanimację mojego ulubionego wehikułu :)
  A. (FiatPunto)


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Fiat Punto II

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo szybko wykonana naprawa po stłuczce, profesjonalne podejscie do klienta. Auto zostało oddane czyste i pachnace :)


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Pani Aleksandro i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  volvo c30

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  nie jest może najtaniej ale cena w stosunku do jakości pozytywnie wypada. znam całą masę warsztatów, dysponuję dużą flotą, korzystam z różnych marek, tutaj widać, że właściciel dba o klientów....więc ich nie traci.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Audi A6 Avant

 • d
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony z usług warsztatu. Szybko i profesjonalnie. Polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Darku i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Subaru Impreza

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zwykle nie piszę tego typu komentarzy w internecie, bo zazwyczaj nie warto, ale tym razem to zrobię, ponieważ w końcu trafiłem na odpowiednich fachowców. Naprawa fotela skórzanego bez śladu, wszystko punktualnie oraz akceptowalne koszty dla normalnego człowieka ;) Pan Maciej wie co robi. Polecam!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy Panie Sebastianie i polecamy się.
  www.super-plus.pl

  Volvo s60

Pokaż więcej

Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  AutoSerwis Radzymińska

  Warsztat Godny Zaufania

  tużycka 2,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.8  (30+ opinii)

   Firma Auto serwis Radzymińska jest serwisem samochodowym aut osobowych i dostawczych. O powstaniu Naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Rob-serwice

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Bekasów 71,  Ursynów,  Warszawa

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Nasza firma zajmuje się naprawą usterek mechanicznych w samochodach wszystkich marek. Rozwiązujemy też problemy z elektroniką w aucie. Dysponujemy również urządzeniami do serwisu układu klimatyzacji. Oferujemy też naprawianie felg, usługi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Monkey Garage S.C.

  Warsztat Godny Zaufania

  Reguły, Regulska 5A,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się głównie naprawami mechanicznymi oraz blacharsko-lakierniczymi. Do weryfikacji usterek wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Mamy urządzenia do ustawiania geometrii...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Centrum Mechaniki Pojazdowej Wojciech Borkowski

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Świdnicka 4,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Nasz serwis specjalizuje się w naprawach mechaniki, elektryki i elektroniki aut koncernu Volkswagen AG. Jesteśmy stacją diagnostyczną, posiadamy też urządzenia do ustawiania geometrii kół i serwisowania klimatyzacji. Świadczymy również usługi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  V-Car s.c.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Czardasza 6,  Okęcie,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w dorabianiu przewodów hamulcowych do wszystkich samochodów na rynku. Mamy skanery diagnostyczne umożliwiające weryfikację skomplikowanych usterek elektronicznych. Zajmujemy się też...

  Zarezerwuj wizytę
 • RM Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Księżycowa 24,  Bielany,  Warszawa

  ******   5.7  (16 opinii)

  Nasz serwis zajmuje się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki w samochodach wszystkich marek. Dysponujemy też urządzeniami do obsługi układu klimatyzacji, ustawiania geometrii kół, a także do...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Hermes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Jerozolimskie 290,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechanicznych sam osobowych oraz dostawczych, obsłudze klimatyzacji, a także w wulkanizacji i przechowywaniu opon. Prowadzimy też komis samochodowy, w którym można kupić, sprzedać lub zamienić...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  WPX Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Działkowa 25,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.2  (30+ opinii)

  SPECJALIZACJA: ROZRZĄDY i SPRZĘGŁA‬ Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w naprawach skrzyń automatycznych oraz zautomatyzowanych. Przeprowadzamy też kompleksowe naprawy elementów mechanicznych. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem...

  Zarezerwuj wizytę
 • GTI Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Popularna 59,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.8  (13 opinii)

  Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki, a także obsługujemy klimatyzację.   Specjalizujemy się w:   ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Evolution Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Prymasa Tysiąclecia 81A, paw. 14,  Wola,  Warszawa

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Kompleksowa mechanika samochodowa, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, wulkanizacja, bezgotówkowa likwiadacja szkód komunikacyjnych, naprawy blacharskie i lakiernicze.  Evolution Service został założony...

  Zarezerwuj wizytę

INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 16463