Chwalibóg Motors

Fabryczna 97, 05-270 Marki

****** 6 (1 opinia)

Mapa

Wyznacz trasę

Umów wizytę przez internet
Chwalibóg Motors

O warsztacie

Fabryczna 97, 05-270, Marki

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Gotówka, Karta płatnicza

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Chwalibóg Motors istnieje na rynku od 1996 roku.

Świadczymy kompleksowe usługi napraw blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych samochodów wszystkich marek. Naprawiamy zarówno samochodu osobowe jak i samochody dostawcze, ciężarowe oraz autokary. Posiadamy nowoczesny serwis o powierzchni 1500 m2, na wyposażeniu którego mamy najwyższej klasy urządzenia podnoszące jakość i precyzyjność wykonywanych usług.

Dzięki doskonale rozwiniętemu działowi pomocy drogowej, naszą pomoc świadczymy Państwu już od momentu wystąpienia kolizji lub awarii. Posiadana flota kilkudziesięciu aut zastępczych zapewni Państwu pełny komfort i nie przerwaną mobilność w trakcie naprawy swojego auta.

Nasze usługi są doceniane i oceniane zarówno przez klientów jak i wiele organizacji. Posiadamy certyfikat jakości przyznawany przez TUV Rheinland, a także jesteśmy corocznym laureatem nagrody Złota Lakiernia, przyznawanej przez Polską Izbę Motoryzacji.

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko, sprawnie i fachowo bez ukrytych kosztów wymiana skrzyni i sprzęgła. I naprawdę za niewielkie pieniądze. Szczerze polecam i będę tam wracał.


  Peugeot 407 sedan

Nasze porady (1)

Peugeot 407 benzyna
Nie ma piątego biegu. Po wrzuceniu piątki i dodaniu gazu samochód zachowuje się jakby był na biegu jałowym. Nic nie zgrzyta ani hałasuje. Peugeot 407 benzyna.
Umów wizytę
Umów wizytę przez internet
Umów wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat