Auto Raffa

Irlandzka 69, 64-100 Leszno

****** 2.8 (4 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Irlandzka 69, 64-100, Leszno

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

nasze usługi: - przeglądy serwisowe pogwarancyjne i gwarancyjne - wymiana oleju ELF, TOTAL, CASTROLL, SHELL - naprawy bieżące układów mechanicznych i elektronicznych - naprawy blacharskie - naprawy lakiernicze - diagnostyka komputerowa - naprawy układów klimatyzacji - przeglądy klimatyzacji - konsultacje i przeglądy samochodów przed zakupem oraz naprawa samochodów powypadkowych, w tym rozliczenia bezgotówkowe z ubezpieczycielami, samochód zastępczy na czas naprawy, oględziny oraz wycena EUROTAX 

! Aby dojechać do firmy Auto Raffa należy kierować się na Rondo Roszarnia przy Targowisku Manhatan !

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
2.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • x
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Też stanowczo odradzam , tak jak niżej ktoś wspomniał koszty napraw kosmiczne , wystarczy zapytać ile bedzie kosztować wymiana oleju ... podobnie też z tłumikiem choć był nowy to sypnął się bodajże w 2 dzień po wyjechaniu z serwisu , nie ma sensu sie rozpisywać nawet , dramat i tyle w temacie


  Renault

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo profesjonalny warsztat.Uslugi wykonywane są szybko i skutecznie.Wlasciciel zna się na swoim fachu.Do tego duży szacunek dla klientów. Ceny usług i części bardzo przystępne. Polecam.


  Renault Laguna

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Beznadziejny warsztat. Korzystałem z niego wielokrotnie i zostawiłem w nim ponad 4000zł. Ceny są bardzo wysokie, naprawy długie a ich jakość makabryczna. Podczas napraw nie posiadali prawie żadnej części na miejscu (nawet typowo "eksploatacyjnych części"), choć to popularny model, a warsztat dedykowany do Renault. Jakby tego było mało, to części (zamienniki) sprowadzają z ...Francji!!!, choć produkuje się niektóre nawet pod Lesznem, dlatego np. za głupie zaślepki kosztujące 2 zł w internecie płaciłem 30zł. Za rozrząd o 200zł więcej. Za układ hamulcowy prawie 700zł. Robocizna przy każdej naprawie jest zawsze w setkach liczona, a jakość napraw czasami gorsza niż bym zrobił samemu oglądając poradniki w internecie i posiadając odpowiednie narzędzia i części. Koszty napraw zawsze wychodzą większe niż wycena. Ostatnio zamiast "maksymalnie 50 zł" płaciłem 152zł. Również czas wykonywania jest beznadziejny. Auto mimo wcześniejszej rezerwacji terminowej zawsze stoi i stoi zanim zostanie naprawione. Raz musiałem odwołać pilny wyjazd bo zamiast zrobić do "15.00" zrobili 4 dni później. Raz dzwonili codziennie, że jutro będzie do odbioru i stał aż 2,5 tygodnia!!! A jakość... chyba najgorsza w Lesznie - np. spawali tłumik, rozsypał się po 7 miesiącach. Potem zamontowali nowy zrywając przy tym mocowania, tak że się obsuwał. Za wymianę mocowań ("w ramach gwarancji naprawy") zapłaciłem 30zł. W dodatku czytać nie umieją. Dostali wykaz z przeglądu technicznego - mieli wymienić prawy sworzeń - wymienili lewy, a potem za prawy skasowali kolejne 120zł. Raz zabrali się za prawą półoś zamiast lewej. A po ostatniej wizycie podczas testu auta trwale uszkodzili felgę. Nigdy więcej tam nie pojadę. Żałuję, że tak długo tam korzystałem z napraw. Nikomu nie polecam.


  Renault Megane, Renault Thalia

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobry i profesjonalny mechanik. Warsztat z prawdziwego zdarzenia. byłem w innych warsztatach ale ten spełnił moje oczekiwania co do naprawy auta.Polecam!


  VW

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3883

Marki samochodów naprawiane przez warsztat