Urwana Świeca

Kraków, Centrum, Kraków

****** 6 (1 opinia)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Kraków, Centrum, Kraków

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy swiec zarowych urwanych wtryskiwaczy urwanych swiec żąrowych urwanych żąrników siwiecy zarowej. Zajmojemy sie naszymi usługami juz 6 lat mamy w temacie ogromna wiedzie .517412036 urwanaswieca.eu

 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam pełen profesjonalizm narzędzia najwyższej jakości do wyciągania wtryskiwaczy i swiec jak widać ogromne doświadczenie.


  Renault Trafic

Nasze porady (1)

Opel Vivaro 1.9 CDTI 80KM 2004r
Silnik gaśnie,od czasu do czasu. Dwóch mechaników już rozkminiało, ale nie wiedzą o co chodzi. Niestety gdy auto było u mechanika, to objawów oczywiście nie było. Podpinali komputer i nie ma żadnych błędów. Paliwo ponoć dochodzi. często zanim zgaśnie silnik, zwiastuje to inny objaw, mianowicie spadek mocy auta. Po ponownym zapaleniu silnika raz jest ok, a czasami pracuje nierówno i znów gaśnie. Zapala się kontrolka STOP gdy jest objaw, ale za chwilę gdy znów uruchomię silnik i już jest dobrze, to kontrolka gaśnie i mogę jeździć do następnego razu, gdy znów ma dolegliwości. Nie wiem już czy to elektronika ,czy mechanika, bo jeden mechanik mówił, że to może pedał gazu daje błąd, ale komp, błędu nie wykrył. Nie ma tu jakiegoś dr.Hausa motoryzacji??

Podobne warsztaty