Piomar - tłumiki, haki holownicze, wydechy

ul. Polonijna 1, Bieżanów, 30-668 Kraków

****** 4.2 (13 opinii)

Opinie (13)

Dodaj opinię
4.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 13 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Byłem u Panów 3 razy z układem wydechowym od Dodge Grand Caravan. Nietypowy samochód, nietypowe części. Przy pierwszej naprawie panowie sami dobrali części tak, by pasowały od innego producenta. Za drugim razem części były niedostępne w PL, jeden z panów poświęcił sporo czasu, by wraz ze mną poszukać w internecie dokładnego modelu tłumika. Wskazany tłumik zakupiłem w USA oczywiście pasował. Muszę zaznaczyć, że pan wykazał się wiedzą również w tym przypadku, ponieważ tłumik występował w dwóch wersjach dla tego modelu i rocznika, ale tylko jeden mógł pasować. Wszystkie naprawy były w jeden dzień roboczy. Cena jest również przyzwoita jak za tą jakość.

  Panowie, tylko te plakaty z gołymi paniami.. Może je lepiej przenieść do warsztatu? ;)


  Dodge grand caravan

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam w ogóle wymieniłem tam silnik tylko koszty jeden spieprzyli ( mówiąc że przyszedł uszkodzony) potem następny wsadzili który nie był do tego modelu ale chcieli się auta pozbyć i oczywiście wziąć zapłatę auto po wymianie silnika pojeździło miesiąc i znowu silnik do wymiany ( Jak zadzwoniłem do nich to stwierdzili że to nie ich wina ! [wymoderowano] jak pojechałem do salonu forda żeby mi sprawdzili to powiedzieli że fuszerka i że ten silnik nie jest od tego modelu ! jeden z pracowników odbierał silnik więc skoro to nie był ten to nie powinni go KUPOWAĆ! !![wymoderowano]


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Tak to właśnie jest jak klient zamiast wykonać normalny remont silnika sam (podkreślam SAM) załatwia sobie używany silnik z "super" źródła. Niestety kupowanie używanych silników wiąże się z dużym ryzykiem zwłaszcza do aut kilkunastoletnich (nie ma 100% metod sprawdzenia stanu silnika bez wcześniejszego zamontowania go w pojeździe). Ostatni silnik (trzeci) w Pana pojeździe przejeździł (mimo niesprawnej instalacji gazowej - miał Pan ją doprowadzić do właściwego stanu) pół roku i stracił kompresję. Skoro rzekomo nie pasował to jakim cudem tak długo przejeździł i jaki serwis ASO stwierdził, że nie jest do tego modelu ????
  Rozumiem Pana frustrację bo zapłacił Pan za trzy przekładki a w tej cenie miałby Pan profesjonalny remont silnika z GWARANCJĄ ! Nazywanie warsztatu " złodzieje i oszuści " w tej sytuacji to zwykłe pomówienie. Oczekiwał Pan może, że będziemy przekładać dostarczone części bezpłatnie do skutku ??? lub damy gwarancję na część używaną bezterminowo - kiedy sprzedający daje gw. rozruchową na dwa tygodnie ????

  ford FOCUS

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pojawiłem się z pekniętą stalową rurą w skuterze. Tłumik zaczepiony był tylko w jednym miejscu (oderwał się górny zaczep), co powodowało jego coraz większe "zwisanie" i odrywanie się od rury. Panowie przeanalizowali sytuację i migiem dospawali brakującą część górnego zaczepu oraz zaspawali dziurę w rurze.
  Szybko i tanio. Mucha nie siada :)


  Skuter Router/Romet

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam, co prawda najpierw (z lenistwa) oddałem samochód do warsztatu pod blokiem potem trafiłem na tą stronę i zobaczyłem opinie którymi się trochę przeraziłem.

  Ale jednak z całkowitą pewnością mogę powiedzieć że w moim przypadku zarówno czas naprawy (hamulce) jak i cena były bardzo dobre. No i przede wszystkim jak na drugi dzień przyjechałem doregulować hamulce też nie było żadnego problemu i tylko 5 minut roboty.

  Miła i fachowa obsługa


  OPEL

 • d
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawiałam autko w tym warsztacie. Cena dobra , terminowo bez problemów. Nawet" trąbkę" naprawili - gratis. To nie było wliczone w usługę bo nawet nie wiedziałam , że nie działa:) przed oddaniem samochodu do naprawy. Polecam.


  renault

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  odmówili naprawy bo "za dużo roboty i za drogo wyjdzie", a w innym zakładzie zrobili mi to szybko i tanio.Gdybym słuchała oddałabym auto na złom, a jeździ nadal. A za usługi brali drożej niż w innych zakładach. Drodzy, nieprofesjonalni, więcej tam nie pójdę.


 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ciekawe, że mój komentarz został usunięty.
  Napiszę raz jeszcze: Panowie są niekompetentni, niekulturalni i wyciągają od ludzi kasę.

  Naprawiali mi w maluchu hamulce nie odpowietrzając ich, potem gaźnik i jaki efekt? gaźnik całkowicie do wymiany gdyż wszystko dokrecone na max i sklejone silikonem.

  nie polecam!


  Zalety:
  brak


  Wady:
  dlugi czas oczekiwania, bezczelni wlasciciele.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Nie wiem dlaczego Pani poprzednia "opinia" została usunięta.
  Niestety nie mogę przejść do porządku dziennego po Pani oszczerstwach.
  Na jakiej podstawie twerdzi Pani, że nie odpowietrzyliśmy hamulców?
  Jaki silikon znalazła Pani w gaźniku ????? Wymieniona była u Pani pęknięta podstawa gaźnika. Uszczelka była smarowana masą klejąco uszczelniającą BOLL -ma Pani rację -jest skuteczna. Ciekawe jaki "fachowiec " się za to zabrał i sobie z tym "poradził" ? Za chwilę z pewnością doczeka się podobnego komentaża.

  Tym samym rozumiem, że ma Pani jakiś (?) interes zaistnienia na tym forum. Dlaczego ? Nie wiem. Boleję tylko, że muszę odpowiadać na takie "opinie".

  Tym samym pozwolę sobie również przytoczyć odpowiedź na poprzednią, rzetelną opinię:

  "
  Szanowna Pani !
  1. Zawsze podajemy kosztorys przed wykonaniem usługi; chyba, że nie jest to możliwe z uwagi na złożoność usterki - klientowi nie musi ona odpowiadać.
  2. Terminy staramy się określać i dotrzymywać ale jak klient zostawia auto niespodziewanie, bez uzgadniania terminu to trudno oczekiwać, że zajmiemy się nim natychmiast, z pominięciem kolejki. Dostępność podzespołów do Malucha też już nie jest taka łatwa i wpływa na terminy usług.
  3. Pęknięcie rury wlewu(guma) trudno uznać za reklamację wymiany baku (po jakimś czasie).
  4. Naprawa układu hamulcowego w "Maluchu" nie zawsze udaje się za pierwszym razem i czasem wymaga dodatkowych regulacji. Dodatkowa regulacja była bezpłatna i be zastrzeżeń.

  Reasumując jak na kilkanaście napraw zleconych przez Panią w pojeździe rozczarowanie przyszło "niespodziewanie szybko" i z pewnością nie ma ono związku z brakiem płatności za ostanie usługi (mimo kilku deklaracji telefonicznych i braku zastrzeżeń do usług). Poszliśmy na rękę wydając auto po godzinach z dokumentem sprzedaży licząc na uczciwość drugiej strony - chyba niesłusznie . W dobie anonimowości internetu bardzo łatwo jednostronnie formułować uwagi i zastrzeżenia bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje słowa.

  Gratuluję obywatelskiej postawy
  "

 • d
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Porządne chłopaki. Kupiłem u nich Hak + moduł. Montowałem w innym warsztacie. Nie działały pozycyjne. Pojechałem 10 min przed zamknięciem. Sprawdzili, wymienili moduł na nowy. Nie chcieli nawet złotówki. Kiedyś wymieniałem u nich wydech, też no problem. POLECAM!!!


  Volco s60

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Bardzo droga robocizna (200 PLN) za wymianę łączników rury wydechowej. Samochód u nich z tak prostym problemem został na noc pod pretekstem głębszego wglądu w naturę rzeczy, a efekt był taki, że stał przez ten czas na parkingu przed ich zakładem.
  Panowie mieli również zreperować ogrzewanie... nie zreperowali. Mało tego, powiedzieli, że trzeba rozbierać wszystko i poprawiać elementy plastikowe (łopatki sterujące) i chcieli za to 600 pln. Złapali po prostu jelenia (było zimno, co potęgowało konieczność reperacji układu). Na szczęście się opamiętałem i tego nie zrobiłem. Podczas naprawy zepsuli element linki od gazu podczas jazdy samochód stracił prędkość, co było bardzo niebezpieczne.

  Mój mechanik u którego regularnie naprawiam auto, powiedział 500 pln. Do tych Pseudo mechaników trafiłem z lenistwa, ponieważ mają zakład bardzo blisko mojego domu.
  Efekt: zreperowane nie to co trzeba w układzie wydechowym a ogrzewanie nie działa...
  Zupełnie jakbym poszedł do Harego z tybetu...
  Bardzo nie polecam!


  Zalety:
  blisko od mojego miejsca zamieszkania.


  Wady:
  - strasznie drogo
  - mimo wymiany elementów problemy nie zniknęły


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Proszę o poprawę aspektów merytorycznych wypowiedzi.
  1. Naprawy ogrzewania nie wykonywaliśmy bo nie zaakceptował Pan jej kosztów.
  Dokonaliśmy jedynie sprawdzenia poprawności pracy siłowników - bezpłatnie.
  Rozumiem również, że zadowolony byłby Pan gdyby kosztorys był niższy dwu-trzy krotnie czyli poniżej kosztów. Na rynku jest konkurencja i nie jestem zaskoczony, że znając nasza ofertę Pana mechanik ją przebił.
  2. Wymienialiśmy u Pana łącznik elastyczny. Cena 200 pln dotyczyła części z robocizną. Wiązała się z demontażem całej rury od turbiny do kolektora. Do tej czynności musieliśmy rozłączyć dźwignię zaworu spustowego turbiny. Przed wykonaniem demontażu został Pan poinformowany, że element był już naprawiany przez klejenie i jego założenie będzie się wiązało z podobną operacją. Niestety na drugi dzień okazało się że klejenie się nie sprawdziło i element złożyliśmy na opaskach.
  3. Jakie problemy nie zniknęły ? Jeżeli miał Pan uwagi do usługi należało to zgłosić a nie formułować bezpodstawne oszczerstwa.
  4. Auto oczekiwało na diagnostykę ogrzewania - bo był to zakres prac nie uwzględniony przy umawianiu i wymagający dodatkowego terminu. Rozumiem, że pozostali, umówieni klienci powinni spokojnie czekać bo Pana auto jest ważniejsze. W nocy raczej nie pracujemy, proszę o wybaczenie ....

  Volkswagen

 • n
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Było szybko ale, Telefonicznie uzgadniałem wymianę końcowego tłumika bo faktycznie przegnił. Na miejscu montażysta zrobił scenkę, że nie będzie wymieniał bez wymiany środkowego bo widzi że też zardzewiały i się rozpadnie. Zależało mi na czasie, więc nie obyło się bez dodatkowych kosztów. Znaleźli frajera. Przy wymianie walił po układzie wydechowym do czasu jak mu nie zwróciłem uwagi "żeby coś nie rozwalił". Wtedy zawołał kolegę na pomoc by mu przyblokował. Po wymianie okazało się że, środkowy nie poszedł, ale katalizator się uszkodził i zaczął dzwonić od wstrząsów. Wyszło że niby z takim przyjechałem... **treść usunięta przez moderatora**Teraz mnie czeka koszt jeszcze raz to co im dałem! Nigdy więcej!


  Zalety:
  Mają dużo tłumików, szczególnie niższej jakości.


  Wady:
  **treść usunięta przez moderatora**


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Jeżeli uważał Pan, że uszkodziliśmy pojazd przy naprawie to trzeba to było zgłosić niezwłocznie, zwłaszcza że widzę, że na bieżąco śledził Pan postęp prac. Nie uchylamy się od odpowiedzialności za nasze usługi. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że cała historia jest wyssana z palca ....

  Pozdrawiam konkurencję i życzę im wszystkiego najlepszego !

 • z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybka diagnoza i równie szybka naprawa uszkodzenia układu wydechowego. Żadnego naciągania na drogie wymiany, a usługa kosztowała mnie 40 zł.


 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  PEŁEN PROFESJONALIZM, OCENA SYTUACJI 2 MIN, USUNIĘCIE USTERKI 10 MIN.


 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Porządni goście - za drobną naprawę na miejscu (spawanie) nie wzięli ode mnie NIC Polecam!


Nasze porady (10)

Hyundai i30 1.6 Crdi 116KM 2009
Hyundai i30 2009 1.6 CRDI 116KM. Zimny silnik po uruchomieniu kopci na bialo przez 4-5s niekiedy dość sporo ale tylko jeśli wskaźnik pokazuje ok pół zbiornika i mniej. Po zatankowaniu do pełna usterka nie istnieje???
Jak to jest, że osoby które oddały DPF do wycięcia mówią, że samochód wcale nie kopci, a przecież filtr jest po to żeby wyłapywać sadzę i bez niego właśnie powinien kopcić? Czy to kwestia wgrania jakiejś innej mapy przy okazji usunięcia DPF i samochód nagle przestaje kopcić czy co?
Bmw e 90 1.8 d 143 km 2008
Witam posiadam Bmw e 90 1.8 d 143 km 2008 I pokazuje mi ze filtr cząstek stałych jest pełen, co mogę zrobić?
Witam, czy zmieniając końcówkę wydechu (np. mocowaną na śruby) można zmienić dźwięk wydechu? w jakim stopniu?

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  TOP-AutoSerwis - Mechanika klimatyzacja geometria opony

  Warsztat Godny Zaufania

  Na Zakolu Wisły 14,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Klimatyzacja Geometria Wymiana opon najtaniej w Krakowie WYMIANA KOMPLETU 4 OPON 12"-17" TYLKO 29 zł !! Kompleksowe naprawy mechaniczne Wymiana oleju, klocków, tarcz, amortyzatorów Hamulce Zawieszenie ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  IRMAR Serwis, Klimatyzacja, Wulkanizacja, Myjnia Parowa

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Makuszyńskiego 19,  Nowa Huta,  Kraków

  ******   5.1  (30+ opinii)

  We speak English!!! Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza firma zajmuje się naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Dysponujemy też urządzeniami do parowego czyszczenia auta oraz do serwisowania układów klimatyzacji. Wykonujemy również...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto Serwis Wywiał

  Warsztat Godny Zaufania

  Wielicka 44b,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Firma Auto Serwis Wywiał jest na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się naprawami z zakresu mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Nasi wykwalifikowani mechanicy obsługują stanowiska naprawcze wyposażone w profesjonalny sprzęt i stanowią gwarancję...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Garrison Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul.Bratysławska 4,  Krowodrza,  Kraków

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Zapraszamy do Garrison Auto Serwis. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych. Nasi mechanicy posiadają duże doświqadczenie, a dzięki wsparciu w postaci specjalistycznych urządzeń możemy zaoferować Państwu kompleksową diagnostykę i...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  M&M Car-Trucks

  Warsztat Godny Zaufania

  Centralna 71,  Czyżyny,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Firma M&M Car-Trucks zajmuje się naprawami mechanicznymi aut wszystkich marek. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie, a dzięki wsparciu w postaci urządzeń do diagnozowania i usuwania usterek elektroniki i elektryki każdą naprawę możemy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  A-Z AutoSerwis

  al. 29 Listopada 170,  Prądnik Czerwony,  Kraków

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Warsztat samochodowy, który kompleksowo zajmuje się naprawą samochodów osobowych. Posiadamy kilka stanowisk, wykwalifikowanych mechaników samochodowych. ZAPRASZAMY do NASZEJ LOKALIZACJI  al.29 LISTOPADA 170  KRAKÓW - DUŻY PARKING...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Przed naprawą Twój mechanik poda Ci jej koszt. Ustalona kwota nie ulegnie zmianie. Naprawa odbywa się w Twojej obecności. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

    Specjalizujemy się w naprawach bieżących z zakresu mechaniki samochodowej, prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzacji naprawy i wymiany tłumniki układu wydechowego, sprzedaż i wymiana opon, jednym słowem wszystko co związane z...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

   Cartech serwis & performance- firma powstała z pasji do samochodów osobowych i zamiłowania do szeroko pojętego motorsportu. Przez wiele lat na rynku Polskim, oraz krajach europejskich zdobywaliśmy doświadczenie w branży motoryzacyjnej,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto Serwis Olsza

  Makuszyńskiego 16,  Nowa Huta ,  Kraków

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Specjalizacja AUDI VW SEAT SKODA ZAPRASZAM  Uwaga Nasz serwis samochodowy jest caly czas otwarty zapraszamy do kontaktu  w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy .  W naszym serwisie pracują pasjonaci motoryzacji. Zważając na...

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat