AUTO GAZ FHU KARAT Warsztat należy do programu Kierowcy Polecają.

al. Jana Pawła II 37/1a, Czyżyny, 31-864 Kraków

****** 5.1 (26 opinii)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

Opinie (26)

5.1 ******
Ocena wystawiona na podstawie 26 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwis LPG firmy FHU "Karat" mieści się obecnie przy ul. Centralnej 62 (na tyłach stacji Orlen przy M1 od strony dawnego Praktikera).
  Bardzo fachowa i miła obsługa.
  Panowie wymienili zużyte filtry, uszczelnili dekielki a później próbowali się podłączyć komputerem, aby wyregulować instalację.
  Nie udało się tego zrobić ze względu na blokadę od serwisu ASO (instalacja LPG fabryczna), ale za tę próbę nie policzyli kosztów, tak że całość za części i robociznę wyszła naprawdę niedrogo.
  Do tego doradzili na co zwrócić uwagę przy kolejnym serwisie (nierówna praca silnika).
  Tak że jestem bardzo zadowolony i polecam ten serwis.


  Skoda Fabia II Kombi 1.4 2013

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Naprawa wykonana bardzo rzetelnie, szybko i profesjonalnie.
  Auto sprawuje się bez zarzutu.
  Przegląd również wykonany tego samego dnia.
  Polecam.


  Toyota Yaris II 1.0 2007 benzyna + lpg

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Korzystałem z warsztatu przez ponad 2 lata. Dopóki były przeglądy i proste awarie mechaniczne typu wahacz, coś prostego do wymiany to było ok. Ale pech chciał że pojawiły się poważniejsze problemy z silnikiem i sterowaniem silnika. Mechanicy z jednej strony ciągle mnie obciążali kosztami a z drugiej byli bezsilni. Auta ostatecznie nie naprawili do końca. Pod koniec właściciel dał mi duże zniżki no ale w sumie auto dalej z awarią.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Bardzo proszę o doprecyzowanie Pana komentarza, ponieważ nie znaleźliśmy nic podobnego w ostatnich zleceniach, konieczne są dane samochodu albo chociaż informacja, co było naprawiane.

  Opel

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przyjechałem do nich mówiąc, że mam problem z przełącznikiem benzyna/gaz (Lecho WR). Pan nie mając zamiennika przełącznika podłączył na kablach inny przełącznik i stwierdził, że trzeba przerobić wiązką elektryczną (inna kostka) i ten podłączony działa wiec problem jest z przełącznikiem. Na pytania czy nie ma już takich samych - stwierdził, że nie. Jak zacząłem dopytywać o zamienniki, to jednak dałoby się zamówić zamiennik za 150PLN (w sieci można znaleźć od 35PLN (Stag 2W)).
  Za "diagnozę" (podłączenie innego przełącznika) skasował 40PLN.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Przełącznik o którym Pan napisał jest już niedostępny w hurtowniach w których się zaopatrujemy, ponieważ instalacja jest starszej generacji, niż obecne, które serwisujemy, więc nie można wymagać, żeby warsztat miał wszystko na miejscu. W zamian mechanik zaproponował inny- może i dużo droższy ale jedyny jaki posiadaliśmy w tej chwili, na który się Pan nie zdecydował. Był Pan jednak poinformowany o tym, że podpięcie innego przełącznika wiąże się z kosztem 40zł, więc dlaczego opisał Pan nasz warsztat negatywnie. Przyjechał Pan w celu wykonania usługi, nie zdecydował się Pan na naprawę- mimo wszystko trzeba się liczyć z tym, że ktoś poświęca nam swój czas. Uważamy, że Pana komentarz jest krzywdzący.

  Fiat seicento

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Absolutnie nie polecam tego warsztatu - usługa przegląd instalacji LPG + wymiana filtrów gazowych, nie miła obsługa to lekko powiedziane, na dzień dobry gadka typu "ale spie..... na instalacja" w domyśle my pewnie zrobilibyśmy lepiej. Dodam tyle takie opinie na temat czyjeś innej pracy, innego warsztatu mało mnie obchodzą i takie teksty mechanik może zachować dla siebie. Póki co eksploatuje swoją instalację LPG, 4 rok bez najmniejszej awarii i problem zaś auto jeździ tak samo na benzynie jak i na gazie i pali podobnie tak więc nie mam czego się czepiać. Panom bardzo nie podobało się że w ciasnej komorze silnika reduktor z filtrem został zmontowany poniżej akumulatora i dostęp zamiast od góry jest od dołu. Dodam tyle że wystarczy ściągnąć osłonę silnika czyli dosłowne parę śrub i wszystko jest pod ręką. Żaden z poprzednich zakładów serwisujących instalację nie robił z tego tytułu problemu. Powyższe komentarze akurat do przeżycia i pewnie bym nic nie pisał, gdyby nie gwoźdź do trumny. Uwaga umówiona kwota przeglądu instalacji została zwiększona bo Panowie stwierdzili że "był utrudniony dostęp". Bzdura jakich mało!!! Utrudniony dostęp jest jak mamy na upychane pod maską i a chiny ludowe nie można się do niczego dostać, lub trzeba rozbierać pół osprzętu silnika. Ok. wtedy rozumiem że serwis musiał więcej czasu poświecić na przegląd co za tym idzie większa kasa. Nie mniej na litość Boską o dodatkowych kosztach informuje się klienta od razu a nie po FAKCIE!!! Tu podnieśli sobie auto, zdjęli osłonę i wszystko zrobili od reki. Sama usługa nie trwała więcej jak 20-30min czyli normalny czas na tego typu przegląd instalacji. WIELKI NEGATYW! Przestrzegam przed tego typu warsztatami i Panami "najlepszymi pod słońcem mechanikami", dla których wielka trudność stanowiło odkręcenie dolnej osłony komory ślinika czyli 6-7 małych śrubek. Moja noga w tym warsztacie nie postanie już więcej. Usługa praktycznie prawie dwukrotnie przepłacona i pluje sobie w brodę że zapłaciłem i odpuściłem. Trudno niestety mój błąd. Niemniej przestrzegam innych. JEŚLI CHODZI O SERWIS INSTALACJI LPG DRAMAT!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Bardzo nam przykro, że spotkała Pana taka sytuacja w naszym serwisie i poczuł się Pan urażony. Mogę Pana tylko przeprosić, że nikt wcześniej nie poinformował Pana, ze przegląd gazu będzie 20zł droższy niż normalnie, bo musieliśmy wjechać samochodem na podnośnik i poświęcić temu trochę więcej czasu. Myślę jednak, że żaden z mechaników nie powiedział Panu tego, co napisał Pan w domyśle w wulgarny sposób.
  Bardzo proszę, aby następnym razem zwrócić się z taką opinią bezpośrednio do osoby z biura obsługi. Na pewno rozwiązalibyśmy sytuację, bez pisania negatywnych komentarzy.

  Renault

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Chcieli wymienić mi cały sprawny, chociaż niedziałający mechanizm podnoszenia szyby (pękła linka). Zamówili mi (podobno) na allegro za cenę 3x większą niż normalna. Zawsze współpracowaliśmy w ten sposób, że oni zamawiają, ja płacę i nie wnikam ; ) Tym razem postanowiłem ich sprawdzić. Byli skonfundowani, że zażądałem paragonu zakupy i zwrotu rzekomo zepsutego mojego mechanizmu. Oczywiście okazało się, że wszystko jest sprawne. Panowie wyciągnęli mi z auta sprawną część, zamówili kolejną (3 x drożej niż rynkowa) i doliczyli robociznę. Koszt naprawy 350 PLN - powinien być : 20 PLN linka + 50 PLN wymiana. Dodam, że BYŁEM ich stałym, wieloletnim i bezproblemowym klientem. O czym to świadczy ? Że szyli mnie od zawsze ? Odradzam tych cwaniaczków


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Wystawia Pan podwójne komentarze dotyczące jednego samochodu. Bardzo krzywdzący jest Pana komentarz, ponieważ sam Pan zdecydował się na wymianę podnośnika, ponieważ odmówiono jego naprawy. Nie wiem skąd tyle nienawiści i kolorowania w Pana komentarzu, ponieważ każdy klient może sam zakupić sobie części używane lub inne, a my zawsze proponujemy nowe części zamienne i staramy się nie zamawiać używanych. Zrobiliśmy to na PANA prośbę i za PANA, ponieważ wolał się Pan wyręczyć i napisać później negatywny komentarz. Na nowy podnośnik, który Panu proponowaliśmy nie wyraził Pan zgody, więc nie wiemy skąd pretensje. Podnośnik był dwukrotnie wyjmowany i jeszcze na koniec oddaliśmy Panu pieniądze. Może i lepiej, że nie jest już Pan naszym klientem, ponieważ nikt nie chce tracić czasu na wykonywanie usług za darmo. Mamy również nadzieję, że słuchacze Pana muzyki nie są tak agresywni jak Pan.

  Peugeot 507

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Piszę bo jestem zaskoczony szybkością naprawy. Miałem mechanika w Skawinie i nie mogę narzekać bo zawsze naprawiał mi mojego Peugeocika porządnie tyle że zazwyczaj wiązało się to z tygodniowym uczęszczaniem do pracy z pomocą busa lub autobusu. Tym razem pojechałem do roboty - zostawiłem samochód a po robocie już wracałem peugeocikiem do domu. Co prawda nie była to jakaś olbrzymia naprawa bo sworzeń wahacza ale w Skawinie nawet mniejsze prace kończyły się dłuższym postojem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Peugeot 207

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2018-09-05 21:21

  Po ośmiu latach serwisowania kilku samochodów Panowie chcieli mnie naciągnąć (stałego klienta !!!!!!!!!! ) Z reguły nigdy nie miałem czasu ani ochoty ich sprawdzać, bo niczym nie wzbudzali moich podejrzeń. Dorabiają na częściach. Wymontowują sprawne ( tak było u mnie). Pękła wyłącznie linka, zakupili mi cały mechanizm podnoszenia szyby (używka) - twierdząc że poprzedni jest całkowicie zdewastowany i nie da się zregenerować. Nie chcieli mi go oddać, bo rzekomo do niczego się nie nadawał. Uparłem się na zwrot - poza linką wszystko było sprawne (ramka, silnik). Kupili mi cały mechanizm (rzekomo na allegro) , nie chcieli wystawić paragonu, ani dać gwarancji rozruchowej, a cenę podali z kosmosu (250 PLN). Pomijam fakt, że cały tego typu zestaw to na allegro od 69 do 149 zł. Po zamontowaniu mechanizm nie działał. (Tak to już podobno jest z używanymi częściami). Wynegocjowałem zwrot pieniędzy i poprzedniego (niesprawnego) podnośnika. Okazał się sprawny. Dokupiłem tylko linkę i znajomy zamontował mi ją za 30 PLN. Usługę w firmie Karat wyceniono na 350 ;) z montażem. Teraz nie wiem czy ten raz był jedyny, czy na przestrzeni lat podobne sytuacje również miały miejsce. Więcej nie skorzystam i innym odradzam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Wystawia Pan podwójne komentarze dotyczące jednego samochodu. Bardzo krzywdzący jest Pana komentarz, ponieważ sam Pan zdecydował się na wymianę podnośnika, ponieważ odmówiono jego naprawy. Nie wiem skąd tyle nienawiści i kolorowania w Pana komentarzu, ponieważ każdy klient może sam zakupić sobie części używane lub inne, a my zawsze proponujemy nowe części zamienne i staramy się nie zamawiać używanych. Zrobiliśmy to na PANA prośbę i za PANA, ponieważ wolał się Pan wyręczyć i napisać później negatywny komentarz. Na nowy podnośnik, który Panu proponowaliśmy nie wyraził Pan zgody, więc nie wiemy skąd pretensje. Podnośnik był dwukrotnie wyjmowany i jeszcze na koniec oddaliśmy Panu pieniądze. Może i lepiej, że nie jest już Pan naszym klientem, ponieważ nikt nie chce tracić czasu na wykonywanie usług za darmo. Mamy również nadzieję, że słuchacze Pana muzyki nie są tak agresywni jak Pan.

  Peugeot 508

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Często bywam w tym serwisie z dwoma autami, jestem zadowolony, w jednym montowałem instalację gazową i wszystko działa prawidłowo. Raczej nie wystawiam opinii ale chciałem wpisać moje wrażenia po tym jak byłem świadkiem jak klient po przeglądzie niesprawnym autem kłócił się z diagnostą że ma sprawne. Bardzo to nie odpowiedzialne aby stwarzać zagrożenie dla innych na drodze i jeszcze to później opisywać jako wada serwisu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Opel Astra

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Ford focus, szybko zdiagnozowane usterki, fachowa pomoc, sprawna naprawa samochodu. Ceny przystępne, teraz nic tylko jeździć sprawnym samochodem ;-) oddałem rano a już po południu auto było do odbioru, nawet kontaktowali sie ze mną w sprawie dodatkowych kosztów, dla mnie super, polecam


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Ford focus

 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Usterka zdiagnozowana i usunięta w tempie ekspresowym. Koszt naprawy bardzo zadowalający. Bez naciągania na dodatkowe koszty co w dzisiejszych czasach jest bardzo sporym atutem. Warsztat i mechanicy godni polecenia :)


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Seat Leon

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bez problemu. Widać że specjaliści od gazu. Wyregulowali mi wszystko i pali jak marzenie.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Citroen Saxo

 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zawsze robię tam przeglądy - nigdy się nie zawiodłem


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Audi A6

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Fiat Panda - przegląd i regulacja instalacji gazowej. OK.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Fiat Panda

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna firma. Założyłem gaz do Passata 1.6. Po zmianie samochod do 5000 obrotów zbiera sie tak samo jak na benzynie pali około 11 litrów bez problemu leci 180 km/h. Nic dodać nic ująć. Czysta oszczędność.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  VW Passat

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Stacja która jako jedna z niewielu podjęła się instalacji LPG w moim samochodzie (Toyota Tundra). Wszystko działa bez zarzutu. Wielkie Dzięki!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Toyota Tundra

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony. Ceny są takie jak wszędzie. To co bardzo lubię u nich to to że zostawiam auto przed pracą u nich a po powrocie już wszystko śmiga. Zazwyczaj robię u nich takie standardowe rzeczy jak mi sie kilka uzbiera a zbiera się co jakis czas bo to francuz (Peugeot 407 :) ). Ostatnio miałem troche więcej bo dwa amorki do wymiany, nabicie i przeczyszczenie klimy, wymiana oleju pomimo że trochę tych rzeczy było uwinęli się bez problemu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Peugeot 407

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miałem problem z instalacją gazową (jak docisnałem pedał gazu to często przełączał się spowrotem na benzynę) - poprzedni mechanik nie był w stanie porzadnie tego wyregulować (nie bedę go oczerniał bo pomimo 3 prob naprawy kasy nie wziął). W tym w warsztacie na Jana Pawła naprawa zajęła im 30 minut i wszystko działa poprawnie więc polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Renault Megane III

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobry serwis. Zakładałem gaz w innym warsztacie w Krakowie i niestety żałowałem. Gaz ciągle przełączał się na benzynę i piszczał. Pojechałem do tamtego warsztatu z reklamacją i dwa razy mi regulowali i nic nie naprawili. Jak pojechałem do warsztatu Karat to od razu powiedzieli mi co jest nie tak. Wymienili elementy i nie mam żadnych problemów. Widać że znają się na tym co robią. Jeżeli instalacja gazowa to tylko tam. Nie sprawdzałem jeszcze innych ich umiejętności mechanicznych ale jak tylko coś mi się zepsuje to sprawdzę i napiszę.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Seat Toledo

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Panowie założyli mi gaz do samochodu I do tego nie mam zastrzeżeń. Jednak podczas pierwszego (pomontażowego, darmowego) przeglądu na własną rękę zechcieli mi wymieniać element układu zapłonowego. Gdy poprosiłem o zdemontowanie tego, co założyli (cena nieadekwatna) skasowali mnie za zdiagnozowanie usterki, o którą (diagnose) nigdy nie prosiłem. **treść usunięta przez moderatora**, a takich nie lubię. Nie polecam.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dzień dobry,
  Żaden z mechaników na pewno nie podjąłby się wymiany czegokolwiek bez zgody właściciela, więc proszę, aby nie pisał Pan nieprawdy. Skoro skarżył się Pan na zachowanie samochodu, coś musiało być tego przyczyną. Nadmieniam Panu, że każda dobrze wykonana usługa jest odpłatna, również diagnoza.

  skoda felicia

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem mega zadowolona z przeprowadzonej usługi - instalacji gazu lpg do mojego Renault Megane. Fachowa obsługa, Panowie wiedzą co robią. I nie ucierpiał na tym mój portfel.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Renault Megane

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pełna profeska! Do warsztatu pojechałem z polecenia i widzę, że KARAT to lider wśród krakowskich warsztatów. Szybko sprawnie, cena też przyzwoita jak za taką robotę. Polecam wszystkim szukającym dobrego i solidnego serwisu samochodowego.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Kia Venga

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Instalacja gazu przebiegła poprawnie przy okazji wymieniałem sworznie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Troche drożej wyszło niż w warsztacie gdzie robilem wczesniej ale nadrabiają szybkościa i solidnością wukonywanych usług.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Toyota RAV4 AWD

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trzeba przyznać że Panowie znają się na rzeczy :) instalacja kończy dwa lata, przejechała 50 tys. km i nigdy nie było żadnych problemów.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Opel ASTRA H

 • I
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej usługi instalacji gazu w warsztacie Karat. Cena usługi oraz jakość bardzo na plus. Panowie mają chyba sporo klientów bo musiałam poczekać tydzień na realizację. http://www.karatskp.pl/realizacje/instalacja-gazowa-opla-corsy/


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  opel corsa

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dziękuję za bardzo szubką i fachową obsługę! Całe zawieszenie zostało wymienione w jeden dzień! O warsztacie dowiedziałem się z ich strony internetowej http://www.karatskp.pl/


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Peugeot 407

Nasze porady (5)

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004 r.
Witam Dzisiaj zauważyłem że przy zwiększonych obrotach powyżej 1400 gwiżdze turbina (dźwięk jakby jechała karetka). Proszę o informację czy oznaka że turbina jest do regeneracji/wymiany? Dziękuje
audi a3 2004 1.6 benzyna
Witam. Zostawiłem na parkingu wieczorem, samochód rano w ogóle nie odpalił. Kręci ale nie pali. Pompa sprawna, bezpieczniki przekaźniki wszystko ok. Co mogło się stać tak z dnia na dzień?
Kia carens 2004 diesel
Witam. problem mam następujący: w pompce paliwowej przy zbiorniku, pompka została wymieniona, rzęziła, przy wymianie zostało znalezione dużo opiłków żelaza, skąd one się tam znalazły czy to wina kończącej się głównej pompy? proszę o porade co robić w tym kierunku
BMW, E39, 520i 1998r
BMW e39, 520i, podczas zjazdu z góry na zamkniętej przepustnicy-powiedzmy dystans min 500 m w ten sposób, po dodaniu gazu puszcza chmurę niebieskiego dymu - spalany jest więc olej- po chwili przestaje puszczać dym, dzieje się tak po każdym zjeździe z góry.

Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Auto Serwis Wywiał

  Warsztat Godny Zaufania

  Wielicka 44b,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Firma Auto Serwis Wywiał jest na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się naprawami z zakresu mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Nasi wykwalifikowani mechanicy obsługują stanowiska naprawcze wyposażone w profesjonalny sprzęt i stanowią gwarancję...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  Dream Car jest warsztatem, który świadczy kompleksowe usługi dla pojazdów osobowych. Znajdujemy się w samym centrum Krakowa, w Starym Podgórzu, w sąsiedztwie stacji benzynowej Shell przy rondzie Matecznego. Wyspecjalizowani mechanicy z...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  M&M Car-Trucks

  Warsztat Godny Zaufania

  Centralna 71,  Czyżyny,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Nasza firma zajmuje się naprawami mechanicznymi aut. Dysponujemy również urządzeniami do usuwania usterek elektroniki i elektryki, a także sprzętem do serwisowania klimatyzacji oraz wymiany opon. Regenerujemy też reflektory. Specjalizujemy się...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  IRMAR Serwis, Klimatyzacja, Wulkanizacja, Myjnia Parowa

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Makuszyńskiego 19,  Nowa Huta,  Kraków

  ******   5.1  (30+ opinii)

  We speak English!!! Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza firma zajmuje się naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Dysponujemy też urządzeniami do parowego czyszczenia auta oraz do serwisowania układów klimatyzacji. Wykonujemy również...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Garrison Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul.Bratysławska 4,  Krowodrza,  Kraków

  ******   5.3  (30+ opinii)

   Wykonujemy pełny zakres napraw mechanicznych .Oferujemy kompleksową diagnostykę samochodów na specjalistycznych urządzeniach. Do regulacji oraz diagnozy silników stosujemy zaawansowany sprzęt diagnostyczny. Nasza wulkanizacja jest czynna...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  TOP-AutoSerwis - Mechanika klimatyzacja geometria opony

  Warsztat Godny Zaufania

  Na Zakolu Wisły 14,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  KLIMATYZACJA , PELNA MECHANIKA, GEOMETRIA  i WYMIANA OPON NAJTANIEJ W KRAKOWIE ! WYMIANA KOMPLETU 4 OPON 12"-17" TYLKO 29 zł !! KOMPLEKSOWE NAPRAWY MECHANICZNE, GEOMETRIA, WYMIANA OLEJU, KLOCKÓW, TARCZ, AMORTYZATÓRÓW, HAMULCE, ZAWIESZENIE,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.

  Przed naprawą Twój mechanik poda Ci jej koszt. Ustalona kwota nie ulegnie zmianie. Naprawa odbywa się w Twojej obecności. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00

  Zarezerwuj wizytę
 • CubeCar

  ul.Centralna 71,  Czyżyny,  Kraków

  ******   5.9  (26 opinii)

  Firma CubeCar zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych ( maglownic), zarówno dostarczonychprzez klienta  jak i kompleksową usługą wraz z demontażem montażem mechaniką pojazdową  regeneracją tarczy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Martex to Autoserwis i Wulkanizacja z obsługą 24h na dobę. Nowoczesne wyposażenie autoserwisu i doświadczenie mechaników pozwoli na szybką i precyzyjną diagnozę problemów usterki samochodu. Warsztat zajmuje się m.in. mechaniką pojazdową,...

  Zarezerwuj wizytę
 •  Zajmujemy się naprawą aut osobowych, wykonujemy różnego rodzaju usługi związane z autami osobowymi: klimatyzacja, wulkanizacja, wymiana opon, zbieżność, naprawa zawieszenia,  układów hamulcowych, układów wydechowych, naprawa...

  Zarezerwuj wizytę