AUTOSOLT Sołtysik Stefan

Borsucza 17, Osowa Góra, 85-432 Bydgoszcz

****** 0.7 (1 opinia)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

AUTOSOLT Sołtysik Stefan

Opinie (1)

0.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Dobry tylko w fakturowaniu. Podczas naprawy samochodu uszkodził mi elektrozawór i nieudolnie próbował to zatuszować. Nie zapomniał tylko o wystawieniu faktury, a że ma wysokie mniemanie o sobie to i kwota na fakturze była wysoka. Nie polecam tego mechanika. Radzę omijać ten garaż szerokim łukiem.


  Opel

Nasze porady (36)

Peugeot Boxer 3,0 2012 rok.
Witam, mam zapytanie dotyczące remontu silnika 3,0 Peugeot Boxer. Wymienione zostały wszystko uszczelki, pierścienie, rozrząd, świece żarowe, głowica została sprawdzona czy nie ma pęknięć, blok był na szlifie i po złożeniu silnik odpala przy użyciu Płaka, chodzi nie równomiernie, strasznie dymi na biało, gaz nie reaguje podczas naduszenia na pedał i wyrzuca wodę ze zbiornika . Co jest jeszcze najważniejsze, jak odłączymy pierwszy i czwarty wtrysk - auto gaśnie przy odłączeniu 2 i 3 i nie ma żadnej reakcji. Kompresja została sprawdzona i jest 2,5 na każdym tłoku. Pytanie Panowie co jest nie tak? Jakie macie uwagi? Pozdrawiam
Honda civic viii hatchback
Zabrałem się wczoraj za wymianę amortyzatorów tył ogarnięty w 20 min, niestety z przodu mam problem po złożeniu amortyzatora że sprężyna przy próbie montażu brakuje mi około 2-3 cm do jednego z dolnych mocowań, odkrecilem łącznik stabilizatora I drążek kierowniczy, niestety to nie pomogło, proszę o pomoc jak się z tym uporać
Mazda Premacy 2002
Mazda Premacy 2002 1.8 , bez gazu, przy odpaleniu na zimnym silniku bardzo mocno dymi na biało około minuty, potem wszystko ok, uszczelniacze zaworów czy komputer podaje zła mieszanka??
Witam, Od jakiegoś czasu świeci się błąd silnika auto po nagrzaniu ma niskie obroty na biegu jałowym, potrafić się dławić, słychać czasami wystrzał w wydechu oraz potrafi szarpać przy ruszaniu. Od 1600 obrotów, silnik pracuje względnie normalnie, ma moc itd. Auto nie dymi a sam silnik poza falującymi niskimi obrotami brzmi bez zastrzeżeń. Podczas dojeżdżania do świateł silnik potrafi przygasać lub zgasnąć całkowicie. Problemem jest także odpalanie. Bywa że kręci i nie chce się uruchomić. Niezależnie od tego czy jest zimny czy ciepły. Dopiero po kilku czy nawet kilkunastu próbach silnik odpali. Proszę o sugestie co możemy być do naprawy.

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat