POWRÓT

Szukam auta

Zakup samochodu do 10 tyś pln dla oszczędnych

Auto do 10 000 tyś które będzie jak najtańsze w eksploatacji, szczególnie zależy mi na tym aby rzadko się psuł, a gdy już trzeba będzie dokonać naprawy części nie były drogie.
Czasami przeraża mnie to gdy czytam, że w niektórych autach do 10tyś. niektóre ważne części pojazdu mogą kosztować 1/4 wartości auta. Zatem co proponuje Pan mechanik? :)

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki
UMÓW WIZYTĘ
Zbigniew | Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki

ul. Bokserska 9, Warszawa

Witam. Tak naprawdę proszę się w tej sytuacji nie nastawiać na konkretną markę i model. Warto spędzić trochę czasu na poszukiwaniach, nie dać złapać się na "okazję". Należy szukać aut w dobrym stanie technicznym z niewielkim przebiegiem (ale tu też należy być ostrożnym, proszę pamiętać, że większość aut na rynku polskim ma cofnięty przebieg..) - zdecydowanie poleciłbym wizytę u fachowca przed zakupem, który oceni stan pojazdu, a jeśli są jakieś nieprawidłowości - może to również pomóc w zbiciu ceny. Od razu uprzedzam, że te poszukiwania mogą zająć nawet pół roku, ale warto.

Mobilna autodiagnostyka komputerowa
UMÓW WIZYTĘ
ANDRZEJ | Mobilna autodiagnostyka komputerowa

śródmiescie, Wałbrzych

Za tą cene dobrą opcją renault megane 2 z silnikiem 1,6 benzyna.Bardzo dobre silniki ,dobre zawieszenie.Dostepne roczniki 2007-2008.Tani w obsludze


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI