POWRÓT

Mitsubishi Outlander 2 silnik 2.0 DD

Wymiana baterii a rozkodowanie kluczyka

Czy po wymianie baterii w kluczyku mógł mi się on rozkodować? Przestał działać. Nie mogę uruchomić samochodu ani go otworzyć z centralnego. Obiło mi sie o uszy ze wymiana baterii nie powinna go rozkodować dlatego się tego podjąłem. Jeżeli to kwestia kodowania to jak mogę to naprawić?

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Kobak-Auto-Serwis
Kkk | Kobak-Auto-Serwis

Nawsie Kołaczyckie 3, Kołaczyce

jeśli to kluczyk keyless z grotem chowanym w obudowę to przy wymianie baterii nic nie ma prawa się rozkodować. być może została zamontowana odwrotnie. auto pod komputer i wgląd w parametry czy widzi w ogóle kluczyk.

dealer mitsubishi informuje że kluczyki typu FAST w starszych rocznikach (przykładowo 2008 lancer outlander) miały problem z utratą danych w kluczyku spowodowaną zbyt bliskim kontaktem z urządzeniami np telefon komórkowy. dealer zaleca wymianę kluczyka na nowy. ciekawa sprawa. być może da się stary kluczyk dopisać ponownie odpowiednim urządzeniem do kodowania kluczy. w razie czego mogę spróbować.

SL-MOTORS
DORIAN | SL-MOTORS

Piaskowa 2, Rumia

WIELOKROTNIE DOPASOWYWAŁEM KLUCZYKI OUTLANDERA NP PO WIZYCIE W MARKECIE I ZBYT BLISKIM KONTAKTEM Z KASĄ W KTÓREJ JEST WBUDOWANE URZĄDZENIE DO DEZAKTYWACJI ZABEZPIECZEŃ KRADZIEŻOWYCH. SAM ROBIŁEM TAKIE PRÓBY I JEST TO MOŻLIWE. MOŻNA PRZYUCZYĆ KLUCZ Z POWROTEM KOMPUTEREM. MUT3 DO 2010 ROKU LAUNCH I PEWNIE COŚ JESZCZE TYLKO TRZEBA ZNAĆ KOD. JEŻELI JEST PAN Z POMORSKIEGO POMOGĘ. ALE WIĘKSZOŚĆ KLUCZNIKÓW RÓWNIEŻ BĘDZIE W STANIE TO ZROBIĆ. KLUCZ RAZ PRZYPISANY DO JEDNEGO AUTA NIE DA SIĘ PRZYPISAĆ DO INNEGO. POZDRAWIAM.

Kobak-Auto-Serwis
Kkk | Kobak-Auto-Serwis

Nawsie Kołaczyckie 3, Kołaczyce

tak, kluczyka raz użytego nie da się zakodować do innego mitsubishi, aczkolwiek używane kluczyki da się już dzisiaj odblokować - po tej operacji są w stanie "virgin" czyli takim jak wyszły z fabryki.
kodujemy klucze w mitsubishi do 2014roku, oraz te nowsze po 2014 roku. lokalizacja woj. podkarpackie.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI