POWRÓT

Mitsubishi Outlander 2 silnik 2.0 DD

Wymiana baterii a rozkodowanie kluczyka

Czy po wymianie baterii w kluczyku mógł mi się on rozkodować? Przestał działać. Nie mogę uruchomić samochodu ani go otworzyć z centralnego. Obiło mi sie o uszy ze wymiana baterii nie powinna go rozkodować dlatego się tego podjąłem. Jeżeli to kwestia kodowania to jak mogę to naprawić?

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Kobak Auto Serwis
Kkk | Kobak Auto Serwis

Nawsie Kołaczyckie 3, Kołaczyce

jeśli to kluczyk keyless z grotem chowanym w obudowę to przy wymianie baterii nic nie ma prawa się rozkodować. być może została zamontowana odwrotnie. auto pod komputer i wgląd w parametry czy widzi w ogóle kluczyk.

dealer mitsubishi informuje że kluczyki typu FAST w starszych rocznikach (przykładowo 2008 lancer outlander) miały problem z utratą danych w kluczyku spowodowaną zbyt bliskim kontaktem z urządzeniami np telefon komórkowy. dealer zaleca wymianę kluczyka na nowy. ciekawa sprawa. być może da się stary kluczyk dopisać ponownie odpowiednim urządzeniem do kodowania kluczy. w razie czego mogę spróbować.

SL-MOTORS
DORIAN | SL-MOTORS

Wiejska 7, Reda

WIELOKROTNIE DOPASOWYWAŁEM KLUCZYKI OUTLANDERA NP PO WIZYCIE W MARKECIE I ZBYT BLISKIM KONTAKTEM Z KASĄ W KTÓREJ JEST WBUDOWANE URZĄDZENIE DO DEZAKTYWACJI ZABEZPIECZEŃ KRADZIEŻOWYCH. SAM ROBIŁEM TAKIE PRÓBY I JEST TO MOŻLIWE. MOŻNA PRZYUCZYĆ KLUCZ Z POWROTEM KOMPUTEREM. MUT3 DO 2010 ROKU LAUNCH I PEWNIE COŚ JESZCZE TYLKO TRZEBA ZNAĆ KOD. JEŻELI JEST PAN Z POMORSKIEGO POMOGĘ. ALE WIĘKSZOŚĆ KLUCZNIKÓW RÓWNIEŻ BĘDZIE W STANIE TO ZROBIĆ. KLUCZ RAZ PRZYPISANY DO JEDNEGO AUTA NIE DA SIĘ PRZYPISAĆ DO INNEGO. POZDRAWIAM.

Kobak Auto Serwis
Kkk | Kobak Auto Serwis

Nawsie Kołaczyckie 3, Kołaczyce

tak, kluczyka raz użytego nie da się zakodować do innego mitsubishi, aczkolwiek używane kluczyki da się już dzisiaj odblokować - po tej operacji są w stanie "virgin" czyli takim jak wyszły z fabryki.
kodujemy klucze w mitsubishi do 2014roku, oraz te nowsze po 2014 roku. lokalizacja woj. podkarpackie.Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE


INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.