POWRÓT

wibracje kierownicy

Mam pytanie nissan qashqai 2017 auto od dnia zakupu wibracje w sterze , wibracje nadwozia czuć je w podłodze i siedzeniu. Jak dotąd w serwisach wymieniono tarcze hamulcowe , półosie , skrzynię biegów x razy wyważano koła i to pomogło w 10 procentach serwis twierdzi że te typy tak mają proszę o poradę może ktoś miał taki przypadek . Bo serwisy nie dają rady pozdrawiam Marek

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
CarPort Bosch Serwis Samochodowy

Budowlanych 7, Poznań

Opisana usterka wymaga weryfikacji okoliczności jej występowania jak i wersji oraz wyposażenia danego pojazdu. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.
Pozdrawiamy

KRAWCZYK OPONY SERWIS AKCESORIA

ul.Gronowa 3, Poznań

Najataniej i najprościej wibracje wykluczyć zaczynając od kół. Nie dysponując wyważarką z testem drogowym można podmienic na inne koła od danego modelu i zrobic jazde próbną. Pytanie też w jakim zakresie prędkości te wibracje sie pojawiają i czy narastaja wraz z prędkością. W Poznaniu masz co najmniej 2 serwisy opon z wywazarkami z testem drogowym.

WBT auto service

ul.Syrokomli 10, Poznań

sprubuj dociągnąć wszystkie śruby ramy pomocniczej mialem takiego zonga i pół roku jeżdziłem po serwisach aż domorosły mechanik to znalazł

Redneck serwis samochodów amerykańskich

Przechodnia 14, Węgrów

4x4? Może wał niewyważony a chłopaki szukają dookoła

WASZ-SERWIS
UMÓW WIZYTĘ

Klonowa 4, Suchy Las, Poznań

Dzień dobry,

Niestety nie odnotowaliśmy takiego przypadku.
Niech serwis napisze zapytanie do producenta , czy spotkali się z takim przypadkiem ? Ale znając podobne sprawy z autopsji , proszę nie liczyć na konkrety.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.