Vw passat b6 2.0tdi 2006
Witam. Dzisiaj rano odpaliłem samochód i po 10 sekundach zgasł jak nigdy, po ponownej próbie odpalenia samochodu wywaliło taki oto komunikat na FISie:
STOP! Oil pressure Engine off! Owner's manual! Vw passat b6 2.0 tdi 170km. Proszę o pomoc
slowackiego 34, Gdansk
Witam.Uszkodzona jest pompa oleju,wymiana czujnika nic nie da,aby nie uszkodzic turbiny nie należy włanczać silnika.Zapraszam na naprawę Gala Auto Gdańsk.
Obrońców Wybrzeża 1, Gdańsk
Prawdopodobnie uszkodzony imbus czyli napęd pompy oleju,dalsza weryfikacja po zdjęciu miski olejowej. Dość częsta usterka w tych modelach
Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?
Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.
Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.