POWRÓT

uboga mieszanka

Audi a3 8p 1,6 (BGU) 2003, zapala się kontrolka silnika błąd P0171 .Silnik po wymianie pierscieni i wymianie uszczelniaczy zaworowych(kompleksowe sprawdzenie głowicy, pojazd zakupiłem z przebiegiem 248000tys km 1rok temu i potrafił wypić na 1 tys,km 1litr oleju.wymieniłem swiece zapł,przewody zapłonowe , cewke zapłonową, sprawdzenie układu wydech(szczelnosć), wymiana 2sądy lambda,korpus przepustnicy itd, ..straciłem ok7tys. na remont auto zaczeło jeżdzić lecz po przejechaniu 100 km zapala sie błąd, zimą zrobiłem 2,5 tys km, teraz ok 100km i jest uboga mieszanka-teraz znów usterka powróciła.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
PROFI AUTO Sp.z.o.o

Tęczowa 67, Wrocław

Witam ciężko określić przyczynę z tego co Pan napisał zapraszam na warsztat zdiagnozujemy i powiemy co jest przyczyną ubogiej mieszanki.

Pozdrawiam Profi auto

Euromaster SOCHACKI
UMÓW WIZYTĘ

Robotnicza 72A, Wrocław

Witam.
Pytanie czy wszystkie parametry mieszczą się w zalecanych normach, czy po wymianie tych wszystkich elementów zostały zrobione potrzebne adaptacje, czy stan katalizatora został sprawdzony, może jest problem w samym sterowniku silnika, Konieczna jest dalsza diagnostyka, aby móc faktycznie określić powód występującej usterki.
Pozdrawiam.
Karol Wewiór


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.