Silnik 2-Tłokowy
Witam, pytanie może nie stricte z branży motoryzacyjnej ale myślę że problem podobny. Mam kompresor 100l chińskiej marki(chłodzony powietrzem dwu-tłokowy) i po kilku motogodzinach pracy zauważyłem że przy uszczelce głowicy jest wilgotno. Nie jest to sytuacja gdzie w czasie pracy by się coś lało albo kapało jednak po przetarciu z czasem znowu pojawia sie olej(ubytek jest tak mały że nie da sie go zaobserwować na miarce). Dociągałem już śruby ale nic to nie dało najlepiej byłoby wymienić uszczelki jednak zwracam się z prośbą o polecenie produktu(uszczelniacz/klej stosowany w samochodówce)którym można by doraźnie spróbować uszczelnić te miejsca.
ul. Kaliska 13, Warszawa
Proszę sprawdzić czy silnik kręci się w prawidłowym kierunku.
Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?
Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.
Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.