wv polo 1.0 benzyna rocznik 1998
Witam. Od kilku dni nie mogę odpalić samochodu normalnie tylko musze go trzymać na gazie, póki silnik trochę sie nie rozgrzeje ok 1 min. w przeciwnym razie natychmiast gaśnie. Poza tym " klekocze" jak diesel. Zdarzyło się też przez ten czas, że szarpnął podczas jazdy 4 krotnie. Jaka może być przyczyna tego zjawiska? Z góry dziękuje za odpowiedź, podpowiedź.
Przechodnia 14, Węgrów
Przyczyn może być wiele, wypadający zapłon, problemy z paliwem... osobiście zacząłbym od sprawdzenia ciśnienia na listwie paliwowej, jeśli okaże się niskie być może filtr paliwa jest zapchany przez co silnik nie dostaje właściwej ilości paliwa
F. Philipsa 8, Piła
witam, proszę zacząć od sprawdzenia świec i instalacji zapłonowej , z opisu wynika że wypadają zapłony - czyli kable i świece
ul. Bokserska 9, Warszawa
Przyczyn może być mnóstwo, zacząłbym od sprawdzenia go testerem diagnostycznym. Można oczywiście szukać po omacku i gdybać.
Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?
Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.
Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.