C4 grand Picasso 2007r
Witam. Wymieniłem skrzynie biegów mcp w C4 grand Picasso 2007r 1.6 HDi. Jedzie idealnie, cicho, płynnie zmienia biegi. Problem jest przy przyspieszaniu. Jak mu mocniej ścianę pedał gazu to obroty idą w górę ale auto nie przyspiesza. Wymianę dokonywał mi mechanik. Zrobił adaptację skrzyni, sprzęgła. Dodam że sprzęgło wymieniałem 3 MSC temu na nowe. Jakiś pomysł ? Bo mój mechanik coś nie może tego ogarnąć
F. Philipsa 8, Piła
witam , proszę najpierw podać jaka skrzynia ? , jeśli to zwykła manualna , to opisane objawy idealnie pasują do uszkodzonego sprzęgła
Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?
Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.
Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.