POWRÓT

kontrolka silnika

Zapaliła się pomarańczowa kontrolka z symbolem silnika. Auto nie wykazuje żadnych odchyleń od normy zapala, silnik pracuje równo, przyspiesza normalnie, obroty w normie co robić bo diagnostyk żąda 150zł i nie gwarantuje że coś badanie wykaże. Czy rozłączenie akumulatora coś pomoże?

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Mobilna autodiagnostyka komputerowa
UMÓW WIZYTĘ

śródmiescie, Wałbrzych

Duza cena za diagnostykę.Kazde zapalenie sie kontrolki check silnika to konkretny kod /błąd zapisany w sterowniku silnika.Po zapisanym błędzie i potwierdzeniu go danych bieżących diagnosta powinien zinterpretować i powiedziec co jest przyczyną usteki,jakie urządzenie lub jaki układ w samochodzie.Jesli mówi ze nie wie czy cos badanie wykaze ,to albo słaby sprzęt diagnostyczny lub mała wiedza.Cena za te diagnostykę za wysoka,zmienić diagnoste

Ultra Car

Modlińska 330b, Warszawa

Odczytanie błędów kosztuje u mnie 50zł. Co do interpretacji temat wcale nie jest taki oczywisty. Konkretny nr błędu nie jest jednoznacznie konkretną usterką. Tu pomocny jest internet. Np zdiagnozowałem u klienta błąd przepustnicy a powodem był uszkodzony przewód podciśnieniowy.

PSP PERFEKT

Ul. Syreny 14 / hala 5, Warszawa

Witam, cena 150 zł za diagnostykę jest faktycznie z kosmosu, średnio kosztuje od 50 do 100 zł. Wystarczy mieć odpowiedni program który poradzi sobie z odczytaniem błędów.

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ

F. Philipsa 8, Piła

witam, 150 pln to faktycznie sporo , ale wolna wola , można spróbować gdzieś indziej, a diagnostyka musi wykazać jaki błąd jest zapisany w sterowniku , oczywiście naprawa usterki to już osobna sprawa.

Carpex Serwis
UMÓW WIZYTĘ

ul. Przyce 23, Warszawa

nalezy przeprowadzic diagnostyke nic nie odłączamy


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Darmowa porada mechanika