POWRÓT

Kontrolka AIR BAG

W wyniku rozładowania napięcia pojawiła mi się kontrolka AIR BAG. Niestety, elektryk mimo posiadania starego, dedykowanego oprogramowania do poduszki powietrznej do tej marki, nie udało mu się połączyć z ABS i poduszką a udało z silnikiem. Akumulator rozładował się w warsztacie (stał 10 dni) ale warsztat nie potrafi zlikwidować kontrolki. Jaka może być przyczyna skoro przed oddaniem samochodu wszystko grało?

Aktualizacja 1
Wczoraj znalazłem mechanika, który miał kilka oprogramowań umożliwiających podłączenie poduszki powietrznej do Lanosa (sam jest właścicielem Lanosa) ale po godzinie prób nie udało się mu połączyć. Potrzebna jest więc dalsza diagnostyka czyli np sprawdzenie sterownika. Wierzę, że uda się znaleźć przyczynę. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na mój post

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
V-Car s.c.
UMÓW WIZYTĘ

ul. Czardasza 6, Warszawa

Witam.Trudno powiedzieć co może być przyczyną !!! Trzeba zdiagnozować komputerem usterkę. Pozdrawiam Robert. P.s. Naj prawdopodobnie mają słabe komputery do diagnostyki.

Auto Kaliska
UMÓW WIZYTĘ

ul. Kaliska 13, Warszawa

Prawdopodobnie spadek napięcia był przyczyną wygenerowania błędu. Przychylam się do opinii, że brak diagnozy wynika z braku odpowiedniego komputera diagnostycznego.

JTJ Sp. z o.o. Garaż Mocy
UMÓW WIZYTĘ

Saperów 4, Warszawa

a jaki silnik 1.5 czy 1.6 jeżeli 1.6 to zapraszam na diagnozę.

ROBERT AUTO SPORT

MODLIŃSKA 229, WARSZAWA

przyczyny usterki moze znajdowac sie po stronie braku zasilania sterownika albo wiązce od sterownika.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.