POWRÓT

Jaguar s-type 2.7d 2006 rok

jak zgasić kontrolke oleju

jak zgasić kontrolke oleju w jaguarze s-type? Kiedyś jakiś mechanik zrobił to kombinacją przycisków, a w warsztacie chcą zaraz przez komputer za dodatkową opłatą. Silnik to diesel 2,7.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ
Rafał | Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''

F. Philipsa 8, Piła

witam - komputerem serwisowym - to koszt 20,00pln , więc nie majątek - a jeśli chodzi o inne możliwości - to pozostaje internet i fora użytkowników.

istrukcja serwisowa: 1. Włożyć klucz do stacyjki 2. Naciśnij i przytrzymaj przełącznik Reset (znajdujący się w przełączniku Trip Computer). 3. UWAGA: Wyłącznik resetowania musi zostać zwolniony natychmiast po włączeniu zapłonu. Ma to kluczowe znaczenie dla pozostałej części procedury. Przekręć kluczyk w położenie zapłonu II i natychmiast zwolnij przełącznik Reset. 4. Poczekaj chwilę. 5. Naciśnij i przytrzymaj przełącznik Trip 6. Poczekaj chwilę. 7. Naciśnij i przytrzymaj przełącznik Reset (przytrzymując przełącznik Trip). 8. komputer powinien wyświetlać (w ciągu trzech sekund) komunikat ostrzegawczy "RESETTING SERVICE MODE". 9. Trzymaj oba przyciski, aż komunikat ostrzegawczy zmieni się na "SERVICE MODE RESET" (po dziesięciu sekundach). 10. Po wyświetleniu komunikatu przyciski mogą zostać zwolnione - sekwencja została zakończona. 11. Jeśli przed sekwencją resetowania wyświetlono komunikat Wymagane usługi, włącz go w pozycji 'Off', a następnie z powrotem do pozycji II zapłonu i sprawdź, czy komunikat nie jest już wyświetlany.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI