POWRÓT

Eliminacja elektrosmogu w samochodzie

Dzień dobry.
W 2018 roku kupiliśmy samochód Honda HRV Elegance. Jest idealny dla mojego męża,ze względu na jego problemy neurologiczne.Ja jestem elektrowrażliwa i z powodu smogu elektromagnetycznego nie mogę nim jeździć.Po kilku minutach czuję się tak źle,że przez parę dni nie funkcjonuję normalnie.Mam pytanie:Czy ktoś bada i eliminuje elektrosmog w pojazdach?Pozdrawiam.

Aktualizacja 1
Dziękuję za odpowiedź.Czy znacie Państwo konkretną osobę na Politechnice Krakowskiej lub Akademii Górniczo-Hutniczej,która zajmuje się problemem elektrosmogu w samochodach?.Jeżeli nie to proszę o podpowiedź z jakim wydziałem lub kierunkiem powinnam się kontaktować.Mam humanistyczne wykształcenie, więc nie jestem zorientowana.
Henryka Hefko

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
NH Motors Autoryzowany Serwis Ford
UMÓW WIZYTĘ

Okulickiego 43, Kraków

Dzień dobry, bardzo dziękuję za zapytanie w naszą stronę. W sprawie elektrosmogu proponujemy kontakt z pracownikami Politechniki Krakowskiej lub innej uczelni technicznej. W razie kolejnych pytań służymy pomocą Zespół NH Motrors

PNEUMASTER wulkanizacja mobilna, serwis opon TIR

Sikorskiego 11, Kraków

https://sozosfera.pl/srodowisko-i-gospodarka/elektroskazenia-i-elektrosmog-powazny-problem-czy-medialna-sensacja/

Pani Henryko zastanawiam się czy to nie jakaś kryptoreklama lub pozycjonowanie bloga, bo jeśli ktoś jest alergikiem to przed zakupem przedmiotów użytkowych sprawdza skład i ewentualne zagrożenie na uczulenie, podobnie z żywnością. Państwo znając problem (o ile to prawda) po prostu kupiliście auto ot tak?
Nie twierdzę, że to sztuczny temat ale podejście do niego już jest co najmniej dziwne. A czym Państwo jeździliście wcześniej bo od co najmniej 10lat auta są naszpikowane różnymi emiterami pola elektromagnetycznego?
Pozdrawiam

NH Motors Autoryzowany Serwis Ford
UMÓW WIZYTĘ

Okulickiego 43, Kraków

Pani Henryko, proponujemy skontaktować się z sekretariatem uczelni, powinni skierować do odpowiedniego wydziału. Być może jest to Wydział Mechaniczny.
Pozdrawiamy Zespół NH Motors


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Wyszukaj warsztat