POWRÓT

błąd P2448, P15A4

Pojawia sie komunikat "Awaria Silnika" napraw samochód" Zapala się żółty trójkąt (włączą sie tryb awaryjny) i check engine. Po wyłączeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu silnika 'trójkąt' gaśnie i pomimo że świeci się check engine silnik pracuje samochód jeździ. Po kilku ew. dłużej, minutach postoju gaśnie check engine. Po podpięciu komputera pojawia się błąd P2448 i P15A4. Komputer na postoju sam się resetuje - nie zapala się check engine. Tryb awaryjny włącza się podczas zdecydowanego dodawania 'gazu' . Serwis autoryzowany nie jest w stanie usunąć usterki ..

Aktualizacja 1
Ciś oleju mierzone manometrem = 750/800 obrotów-1,75bar, 1000 obrotów-2,0bara, 4000obrotów-5,2bara. i tym P15A4 w Peugeocie mówią, że nie jest istotny.
Błąd P2448, jak jest zimno nie pojawia się, Może to coś ze sprężarką ? przycina się kierownica albo co ?

System Start-Stop żyje własnym zżyciem tz. teraz np. się nie włącza tylko kontrolka miga po puszczeniu sprzęgła ze trzy razyJeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
AUTOMECHANIKA 24H
UMÓW WIZYTĘ

MICHAŁOWICE, ul. Na Gródek 16, KRAKÓW

pierwszy błąd wskazuje czujnik maf natomiast drugi natomiast spotkałem się w 308 benzyna zawór korekcyjny ciśnienia oleju przekładniowego


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

Darmowa porada mechanika