"Jestem klientem od 15 lat nigdy nie było problemu z niczym .Powiem jedno przez ostatnie 10 lat zamknęło się dużo warsztatów i pseudo warsztatów tz.komorek a oni człyczas działaj i auto przed firmą coraz więcej i niestety do dobrego mechanika trzeba poczekać.",
Kieł, Bmw
"Serwis "Kopańscy Serwis Samochodowy" wybrałem ze względu na pozytywne opinie klientów.Przyznam,że się nie zawiodłem.Potwierdzam wysoką jakość wykonywanych usług,
Profesjonalizm , wysoka kultura , życzliwość i przystępne ceny są cechą wyróżniającą zakład "Kopańscy Serwis"
Bez obaw polecić mogę ten zakład znajomym i przyjaciołom ,jak...",
Tadeusz, Ranault Megane Grandtour
"Konkretny mechanik..szybko zdiagnozował usterkę.. auto zostawione wieczorem..na drugi dzień już do odbioru ",
Bożena, Opel Meriva
"Fajna i miła obsługa ",
max221113, ford mondeo
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
"Godny polecenia serwis! Znają się na rzeczy, mają przystępne terminy oraz dobre ceny. Wykonywałem już tam kilka napraw mniejszych większych i nigdy mnie nie zawiedli. Na pewno będę tam wracał i polecał Autocomplex Bosch Service dalej! ",
Piotr
"Świetna jakość wykonania, uczciwe podejście do klienta - to wszystko za rozsądną zapłatę. Szczerze polecam",
Iza, BMW 320d
"szybko sprawnie profesjonalnie",
andrew
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Czy wymieniając amortyzatory trzeba od razu wymieniać sprężyny?
Mam aktualnie doczynienia z Passatem b5 po lifcie w wersji variant. w samochodzie wymieniam tylne zawieszenie . Klient przyjechał wziałem dowód zamówiliśmy sprężyny amortyzatory z kompletem mocowań poduszek i wgl po prostu komplet. po podniesieniu ukazały mi się dwie sprężyny jedna w drugiej...
Witam. Chciałbym zamontować dodatkowe sprężyny wzmacniające Westfalia. Toyota Avensis T27 sedan. Jest w ogóle taka możliwość? Na jedną zakładamy ściągacz a co z drugą wchodząca w środek?
Witam, pytanie bardziej o dobór części. Czy jeśli na fabryczny amortyzator założyłbym sprężynę obniżającą, zmieniło by to w znacznym stopniu własności jezdne ? I czy wgl takie sprężyny dzialają( w sensie wizualnym )