"Szybko, solidnie i przede wszystkim dobra jakość usług i części. Zostałem stałym klientem po kilku wizytach. Polecam",
Andrzej, BMW
"Polecam dobrze robia zbierzność znajomy z osiedla mi polecilo ten warsztat i jestem zadowolony 70 zaplacilem za zbierznosc spoko jeszcze musieli grzac drazki .klime mi sprawdzili azotem ale niestety dziuraaaaa a lato juz za pasem",
karol, mondeo mk4
Zajmujemy się: - klimatyzacją - kompleksową naprawą i diagnostyką układów klimatyzacji, - mechaniką pojazdową, - diagnostyką komputerową, - ustawianiem zbieżności, - układami wydechowymi. Zapraszamy do naszego...
"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek