"Serdecznie polecam. Chłopaki znają się na autach, do naprawy podchodzą w fachowy sposób. Służą radą i pomocą w każdej sytuacji. ",
Adi, Rover
"Solidna i rzetelna firma. Kompleksowy serwis i doradztwo. Usługa zawsze wykonana na czas bez potrzeby powrotu w celu "poprawek".
Z czystym sumieniem polecam, nie tylko użytkownikom Hond ;)",
Michał, Honda Civic VII 1.6 16V