"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"Natychmiastowe zdiagnozowanie usterki przykład:w stacyjce poodginały się jakieś blaszki ledwo co kręcił wystarczyło że powiedziałem o co chodzi i znalazł od razu usterkę,a w innych warsztatach chcieli rozbierać alternat.lub wymieniać akumulator,w innym warsztacie znowu jak zobaczył że japoniec to mnie wygonił.i wiele wiele innych. Auto doc. to...",
JUMBO, TOYOTA AVENSIS
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Szybko, solidnie i przede wszystkim bardzo dobra jakość usług .",
Zbi., A8
"Oddaje moje dwa aut już od jakiegoś czasu tylko do tego warsztatu. Zawsze konkretnie wiem co jest robione i ile mnie to będzie kosztować. Wszystko później jest dokładnie opisane na fakturze. O wszelkich naprawach jestem informowany telefonicznie przed ich wykonaniem oraz o ich kosztach zaraz po ich zdiagnozowaniu. Jeszcze nigdy nie mialem ...",
Maciek, Citroen
"Pracownicy warsztatu bardzo mili i konkretni, problemy z moim samochodem zostały bardzo szybko usunięte, cena za wykonaną usługę również była satysfakcjonująca ;) ",
Adrian, Mercedes-Benz
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Warsztat godny polecenia. Odrazu wiedzieli gdzie włożyć ręce! ",
Janek, Velar
"Pomimo raczej negatywnej opinii mają porządnego elektryka, zdiagnozował usterkę i usunął ja w niespełna 25 minut osobiście polecam",
Paweł Opel Kadett
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Fachowiec na poziomie. Człowiek z pasją,wie co robi. Zna się na rzeczy.Serwisowałem nie jedno auto i nigdy się nie zawiodłem.Przystępne ceny . Polecam z czystym sumieniem.",
maro-j, Volkswagen Golf
"Polecam.
Bardzo rzetelny i miły mechanik.
Trochę odległe terminy ale w końcu drugiego takiego nie ma :) ",
Zadowolony klient, Opel, Peugeot