"Świetny warsztat ! miałam problem z immobilajzerem ,którego nikt nie potrafił rozwiązać a tam chłopcy dali radę .Jestem bardzo zadowolona :)",
Gabi , Volswagen
"Polecam serdecznie.Profesjonalna i fachowa obsługa. Nowy sprzęt łacznie z generatorem azotu.Niskie ceny usług,opon i felg. ",
donia