"Polecam. Trafna diagnoza, szybka i niedroga naprawa. ",
Tomasz, Skoda Superb
"Fachowa obsługa, ja jestem zadowolony. Obsługa rzeczowa, duży plus za to, że na miejscu mają również stację kontroli pojazdów, więcej można załatwić w jednym miejscu.",
Arek, Audi A3