"Witam jestem bardzo zadowolony z usługi którą mi wykonywali przy aucie , byłem u nich pierwszy raz z polecenia kolegi - powiem tak dobrze i solidnie .",
Adam, bmw
"Profesjonalne podejscie do problemu. Problem rozwiazany szybko i sprawnie. Polecam !!!",
Dawid London, Audi A6