"Od lat korzystamy z usług tego warsztatu - ja i mój mąż. Zawsze wszystko odbywa się na wysokim poziomie: począwszy od sympatycznej obsługi, po dobrze wykonany serwis auta. W tamtym tygodniu byliśmy na wymianie opon zimowych i przy okazji Panowie zauważyli poważną usterkę, która mogła skończyć się dla nas wypadkiem. Diagnozę potwierdziliśmy...",
Magda, Volvo
"Serwisuje swoje auto już od paru lat (laguna II ) i nie powiem złego słowa. Rzetelny i sprawdzony mechanik,polecam.",
greg, Renault Laguna II