"Bardzo polecam zakład. Chyba najlepszy jeśli chodzi o zakładanie gazu w Olecku. Chłopaki umieją zakładać gaz, robią to dokładnie i profesjonalnie - sam stałem przy takiej instalacji i patrzyłem jak to robią. wszystko dokładnie zabezpieczone, nie szkodują materiałów nawet takich jak taśma izolacyjna, wszystko okrecone 100 razy, pozabezpieczane....",
Paweł