"Serwisowalem auto w roznych warsztatach, do nich trafilem z polecenia znajomego. Przyznaje, ze to byl strzal w 10. W samochodzie mialem stuki, zawieszenia, ktorych nikt nie mogl naprawic, w tym warsztacie sie udalo i to za niewielki pieniadze. Szczerze polecam.",
Rooney66, Opel Astra G
"Polecam tego mechanika, zajmuje się już drugim moim autem. Ceny daje dobre, a co najważniejsze pracownicy przykładają się do roboty, tak aby faktycznie naprawić a nie tylko żeby wyglądało że działa :)",
Joozwa, VW Transporter, Toyota Tercel