"Opinie wystawiam 100% myłem dpf i regenerowałem turbine",
Romek, SEAT
"Warsztat moim zdaniem bardzo dobry.Ciągle coś nowego i obsługa na poziomie.Od dobrych kilku lat opiekują się moimi samochodami i zawsze wszystko jest jak trzeba.Szefostwo bardzo ok. miałem raz powrót i nie było problemu część wymienili na gwarancji od ręki bez żadnych migów w stylu że moja wina,właśnie tak widzę serwis który dba o moje...",
Jakub, Clio III Megane II