"Warsztat godny polecenia i 100% zaufania. Naprawiam tam samochody od kilku lat i zawsze jest miła, wesoła i profesjonalna obsługa na wysokim poziomie za przystępne ceny.",
złoty, Leona2, Sorento
"Jeśli szukacie fachowej obsługi to dobrze trafiliście, naprawiamy tam samochód od paru lat i nigdy się nie "przejechaliśmy". Mechanik zna się na rzeczy nie naciąga co się u konkurencji często zdarza.Szczerze polecam",
lola, audi
"Mega pozytywna opinia ode mnie.Udało się naprawić mojego niemca.Wielkie dzięki.Będę polecał na pewno.",
Bmw e36, BMW e36