"Odebrałem dzisiaj auto z serwisu, jestem bardzo zadowolony z obsługi, Pan Kamil ma ogromną wiedzę i mnóstwo cierpliwości za co WIELKIE DZIĘKI!
Szybka, sprawna naprawa i duży plus za transport do domu kiedy zostawialem auto.",
Maciek, Ford Mondeo