"Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo duża wiedza z zakresu samochodów grupy VAG. Mechanik uczciwy, sprawny i niedrogi. Osobiście polecam.",
Aga, Seat Ibiza FL 1.9 TDI
"Witam do warsztatu trafiłam z polecenia, po bezbłednej diagnozie usunięto usterkę mojego autka. Właściciel jest profesjonalistą, do tego miły i jak trzeba bez problemu wszystko wyjaśni. Dobre ceny na części zamienne i robociznę.",
miła klientka, LR Freelander