"dobry fachowiec spedzajac lykend na mierzei popsulo mi sie autko -brak mocy znalasl problem w dwie minuty i niedrogo usunol awarie wymieniajac jakis czujnik alto dostalo odrazu palera tak ze mialem udany otpoczynek naprawde poleca pana tomasza",
karola, golf 4
"Obsługa pierwsza klasa - rzetelnie wykonana naprawa w szybkim czasie i za rozsądną kwotę. Zdecydowanie polecam!",
Brawo!, Renault