"Stosunkowo szybko i sprawnie. Na każdą naprawę wystawiają rachunek i nie trzeba dopłacać żeby dostać fakturę, która przydaje się przy sprzedaży auta.",
Patryk85, Vw Touran
"Naprawa została wykonana sprawnie i solidnie. Czas wykonania usługi był zadowalający.",
Kazimierzs, Skoda Fabia sedan 2003