"Szybka i fachowa obsługą,miłą atmosfera,normalne i przystępne ceny.Polecam bo naprawdę warto.",
Kris, PEUGEOT 407
"Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę 4P, niskie koszty oraz bardzo dobra jakość obsługi.",
Krzysztof, Bmw x6