"Ja osobiście mogę polecić ten warsztat naprawiam tam golfa IV od dwoch lat i jestem zadowolony solidny mechanik ceny przystępne i chłop przynajmniej nie naciąga na kase mi zdiagnozował usterkę której trzech poprzednich mechaników nie potrafiło znależ polecam",
kamilo