"Wielokrotne korzystanie z usług warsztatu zawsze bez zarzutu",
paweł bernas, Audi A8, mercedes S63 amg, Fiat brawo
"polecam ten zakład. udało sie ,puki co, usunąć usterkę. Warto nadrobić kilometrów do tego mechanika, przynajmniej nie nabija pieniędzy za usterki których nie ma, i widać że zna sie na rzeczy.
Pozdrawiam ",
Rafi, renault megane 2
"Zalety:
- ceny części jak dla klientów Intercars
- duża wiedza pracowników jeśli chodzi o mechanikę pojazdową
- szybko bez kolejek
- szef konkretny rzeczowy, miły
- pracownik bardzo duża wiedza, pomocny, nie lubi jak się dużo gada hyhy
Wady:
- wymiany kół nie polecam, tanio, ale w jednym aucie źle dodane ciężarki przez co trzesie...",
Pluskwa, Ford Fiesta, Nissan qashqai, opel corsa