"Bardzo dobry serwis, świetni fachowcy. Miałam drobną usterkę w samochodzie uniemożliwiającą jazdę, Panowie szybko postawili diagnozę a na drugi dzień samochód był do odbioru.
Polecam z czystym sumieniem. ",
Agnieszka, Peugeot 2008