"wszystko super ! polecam -sami sprawdźcie a zostaniecie stałymi klientami !",
Marek
"Przypadkowo trafiłem po wypadku do tego serwisu i naprawde jestem bardzo zadowolony i polecam ten serwis. Naprawy na wysokim poziomie oraz obsługa bardzo pozytywna. Polecam",
Tomek, VW