"POLECAM W 100%
sprzęt PRO w mega dobrej monecie !!
brałem u Nich sprzęt Car Audio do mojej aktualnej fury, do fury kolegi i znajomych !
Stroiłem u Marcina sprzęt w moim pierwszym samochodzie i dzięki Marcinowi grało MEGAAA co potwierdzają różne wyróżnienia na zawodach :D
tak więc jeszcze raz POLECAM !!! STO PRO
KocoS ;)
YO",
KOCOS, VW GOLF IV / SEICENTO / VW GOLF IV
"Bardzo profesjonalna obsługa, szybko, porządnie i w rozsądnej cenie, a Pan Łukasz budzi zaufanie.",
Ola
"Pełen profesjonalizm. Pierwszy raz zdecydowałam się na kompleksowe i tak dokładne czyszczenie mojego samochodu. Wnętrze błysk a lakier po renowacji młodszy o 5 lat. Dziękuję i polecam to studio każdemu!",
Martyna D., Opel Corsa