Jako dumny właściciel Audi szukasz warsztatu specjalizującego się w naprawie samochodów tego niemieckiego koncernu? Interesuje Cię kompleksowa naprawa Audi, przegląd techniczny a może konserwacja karoserii? Te zadania najlepiej zlecić profesjonalistom, dla których serwisowanie Audi to żaden problem. Umów się na wizytę u polecanego mechanika w dogodnej lokalizacji.
"Tak już jest,że klientowi zawsze się spieszy.Mimo nawału pracy ten warsztat nigdy nie zostawił mnie "na lodzie" bez pomocy.Chwała im za to i wielki szacun. Szczerze polecam za jakość usług,profesjonalizm i podejście do klienta.Gorąco polecam.
",
Sylwester Szota, Audi 80
"Właścicielka warsztatu to przecudowny człowiek, mechanicy bardzo szybko pomogli w naprawie auta gdyż następnego dnia wyjeżdżałam w delegacje. Bardzo serdecznie polecam. ",
Marta, Audi A3
"Bardzo miło i profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń ",
jakub, Audi A4 2.0TFSI S Tronic, 150 KM 2020
"Naprawde bardzo polecam. Moje auto przywiozlem do nich bo w trzech poprzednich warsztatach nie potrafili naprawic, po kilku godzinach odebralem sprawny samochod. Bardzo solidne podejscie do naprawy, obecnie serwisuje u nich dwa samochody i jestem bardzo zadowolony",
Czaku, Audi A6, Audi A2
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta, wykonywałem przegląd, zrozumiale wytłumaczono mi co muszę naprawić, wyceniono koszty które okazały się niższe niż u konkurencji , szybko i sprawnie naprawiono tak że wszystko działa , jestem pod wrażeniem , na pewno będę tylko u Państwa naprawiał swój samochód , polecę go każdemu ,...",
Krystian , Audi
RG Serwis firma zajmująca się obsługą pojazdów osobowych oraz lekkich aut dostawczych. Wykonujemy wszelkie naprawy mechaniczne, elektryczne oraz pełną obsługę układów klimatyzacji.
"Polecam warsztat fajne podejście do klienta .
Profesjonalna diagnoza ",
Patryk , Audi a4 B5 1.6 1995
"Bardzo pozytywne wrażenie z wymiany opon na zimowe.
Szybki termin, bo na następny dzień.
Dodatkowo panowie sprawdzili mi zawieszenie i hamulce.
Poczekalnia na wysokim poziomie z wygodną sofą i możliwością ładowania telefonu.
Zaproponowano mi kawę lub herbatę.
Obsługa bardzo profesjonalna i miła.
Zaraz będę umówiony na kolejną...",
Jan, Audi A4 B7 Avant
"Byłem ze swoim autem u Panów na wymianie turbiny. Bardzo dobra robota, wszystko chodzi jak trzeba. Polecam",
Damian, Audi A3
"Witam
Przyjechałem wymianę oleju. Panowie przy okazji sprawdzili zawieszenie w miom samochodzie dopatrzyli sie kilku usterek które wycenili od reki i umówiliśmy sie na następny termin. Reasumując szybko tanio i super podejscie do klienta. ",
KAMIL , Audi TT
"Świetna opcja umówienia wizyty przez internet. Naprawa fachowa, szybka i skuteczna. Cena akceptowalna. Polecam ",
Mirek, Audi A4 1.8T benzyna 2007
"zostawiłem auto na przegląd w celu identyfikacji częsci do naprawy w przednim zawieszeniu. Dostałem bardzo profesjonalną opinię dot. elementów wymagajacych wymiany i tych które jeszcze spokojnie pożyją. Dodatkowo wycena produktów od różnych producentów. Bez naciągania bez problemu. Polecam w 100%",
Pafcio, Audi A3 8L, 98", 1.8 125KM
"UCZCIWY I RZETELNY. Dlugo szukalem takiego mechanika. Posiadam dwa auta i obydwa fachowo obsluzyl",
Krzysiek, Audi/ Opel
"Geometria kół w 30 minut. Wszystko wytłumaczą po zrobionym pomiarze i zrobią od ręki. Polecam",
Erik, Audi A4
"Ostatnio wybrałem się do Katowic w trasie nagle samochód odmówił mi posłuszeństwa a z pod maski unosiły się kłęby dymu nie wiedziałem co robić po telefonie do znajomego polecił mi Auto Serwis Nowak. Po telefonie w przeciągu pół godziny pojawiła się pomoc, przyjechała laweta i zabrała mój samochód do warsztatu, diagnoza jak dla mnie była...",
mlody, Audi a4 b6
", zalety same w superlatywach , bez uwag . Z całą odpowiedzialnościom mogę ten Warsztat polecać .",
Zbigniew, Audi A3 , 2002
"Mam audi 130km i nie miała mocy, zrobili turbinę-geometrię, trafna ocena, teraz ma moc i dobrze jeździ. Porządny warsztat.",
Mirek, Audi a4
"Szybko i skutecznie usuwają usterki .. serdecznie polecam warsztat jak i wulkanizację..",
Artek, Audi
"Naprawa szybka, Pan przyjmujacy zlecenie konkretny.Klient zadowolony",
LZA, Audi A4
"Wszytko w najlepszym porządku. Wszytko w najlepszym porządku. ",
Mic, Audi A1 1.0 2019
"Oddałem auto do serwisu na wymianę rozrządu. Jestem zadowolony, miła i szybka obsługa. ",
Piotr, Audi q5
"Z całym sercem polecam ten warsztat!!! Remontowałem u nich silnik (2,5tdi V6) oraz za jednym zamachem uporali się wieloma innymi problemami (z którymi inne warsztaty nie mogły sobie poradzić lub bagatelizowały je). Silnik po remoncie pracuje równo, nie kopci, jest suchy. Zgłosiłem wiele problemów z elektryką, zawieszeniem oraz klimatyzacją....",
Andrzej, Audi A6
"Dzisiaj wymieniałem opony w F1 Auto Serwis. Obsługa fachowa i rzetelna. Usunięto mi także błędy "komputera pokładowego" za pomocą diagnostyki komputerowej silnika. Kilka miesięcy temu robiłem w F1 rozrząd i jestem bardzo zadowolony. Polecam ten warsztat mechaniczny wszystkim, którym zależy na tym aby samochód był sprawny i nie zawodził w...",
Janek, Audi A3
"Wizyta w warsztacie okazała się trafna, panowie szybko stwierdzili co jest uszkodzone, naprawa została wyceniona od ręki i cena ustalona za naprawę, jestem bardzo zadowolony, borykałem się z problemem przez kilka miesięcy i zawsze że skutkiem negatywnym, polecam ten warsztat!",
Józef, Audi a6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, jestem właścicielem audi a5b5 z silnikiem 1.6 z 1996 roku. Autko ma już przejechane ponad 400tyś km, ostatnio miałem wypadek, chłodnica, zderzak i lampy były do wymiany, od tamtej pory zacząłem go naprawiać, na początku normalnie odpalał, teraz jest taki problem że auto nie odpala wcale...
Witam. Pacjent: A6 C5 3.0 ASN Rok: 2003 Zaczęły cykać popychacze/popychacz hydrauliczny. Od momentu odpalenie samochodu słychać ten dźwięk bez przerwy. Zrobiona płukanka TEC2000. Zalany świeży olej MOTUL X-Cess 5W-40. Problem nie zniknął Dźwięk wydobywa się z lewej głowicy...
Witam serdecznie Mój problem jest związany z hamulcami w audi a4 b7 2.0 tfsi zaczeły się przegrzewać ,prawe przednie koło i lewe tylne wymieniłem tarcz ,klocki ,przewody elastyczne zregenerowane wszystkie zaciski dalej to samo.Wymieniłem pompe hamulcową dalej to samo odpowietrzanie oczywiście...