Broszury dla warsztatu

Jesteś dobrym mechanikiem i Twoi klienci o tym wiedzą. Szkoda, że zapominają podzielić się swoją pozytywną opinią z innymi kierowcami w Internecie. Jak pokonać to wyzwanie i zacząć budować dobry wizerunek swojego warsztatu w sieci?

To proste! O wystawieniu opinii na DobryMechanik.pl przypomną Twoim Klientom drukowane broszury, które otrzymasz od nas wraz zakupem pakietu Premium lub Starter.

Więcej pozytywnych opinii

Drukowane broszury wręczysz swoim klientom po udanym serwisowaniu. Będzie to świetny sposób, żeby poprosić klienta o wystawieniu opinii na DobryMechanik.pl, która pomoże w rozwijaniu Twojego biznesu. Wewnątrz ulotki znajduję się instrukcja dodania opinii w portalu - ujęta w pięciu intuicyjnych krokach! Od dziś, dodawanie opinii będzie proste, szybkie i przyjemne.

Wyrażenie wdzięczności

Broszura, umożliwia także personalne podziękowanie klientowi za wizytę. Dzięki, temu zabiegowi klienci docenią Twoje starania o wysoką jakość obsługi klienta, zapamiętają Twój warsztat, a także chętniej zarekomendują Twoją usługę swoim znajomym.

Profesjonalizm

Co więcej, elegancka ulotka, to również dowód na profesjonalizm Twojego warsztatu i dobry „przypominacz” przy okazji kolejnych napraw czy przeglądów.

WYRÓŻNIJ WARSZTAT
I ZBIERAJ OPINIE

Sprawdź, czy Twój warsztat jest już w DobryMechanik.pl

Wpisz w poniższym polu nazwę lub adres warsztatu.

LUB DODAJ WARSZTAT