POWRÓT

Norauto Warszawa Ursynów

POLECANE WARSZTATY

Pitstop - serwis samochodowy
******
opinie: 16

Karczunkowska 148b
Ursynów, Warszawa

Dr. Mechanik Auto Serwis
******
opinie: 27

Płowiecka 65
Wawer, Warszawa

AUTO SERWIS Piotr Lipiński
******
opinie: 18

ul. Syreny 14 hala 16
Wola, WARSZAWA

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2018-07-16 20:50

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam. Dzisiaj pozostawiłem w Norauto moje Volvo V70 D5 wymiana oleju,filtry oraz pełna geometria. Usługa wykonana fachowo lecz miałem zastrzeżenie co do geometrii przodu. Poproszony został kierownik i na spokojnie wytłumaczył o co chodzi w tym obcieraniu koła o osłonę wewnętrzną. Moje zdanie co do opinni wstawianych negatywnych to sądzę że ludzie sami naciągają po to że może się coś wydrapie! Jak dla mnie cena podana na początku rozmowy była taka sama na końcu. Dobra robota i tyle! Dziękuję i do zobaczenia na następnej wizycie.


  Marka/model samochodu:
  Volvo

 • AUTOR: DATA: 2017-09-12 20:41

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Skoda Fabia odmówiła mi posłuszeństwa. Samochód odpalał, ale tracił moc, właściwie się turlał. Odholowałem samochód do Feu Vert / Norauto. Umówiliśmy się na diagnozę. Tego samego dnia miałem telefon, że nie wiedzą co się dzieje, potrzebne są dalsze, oczywiście płatne diagnozy. W końcu stwierdzono, że jest to wtryskiwacz paliwa do drugiego cylindra silnika. Ale przy okazji powinienem naprawić tarcze hamulcowe, klocki, poduszkę w skrzyni biegów. Wszystko łącznie wyniosło mnie niemal 3000 zł. Tylną, niedziałającą wycieraczkę wycenili na 405 zł. Najgorsze jest to, że po wszystkich naprawach i odebraniu samochodu z warsztatu - słychać było niepokojący dźwięk przy pracy silnika. Okazało się, że Panowie nawet nie przejechali się autem. Zostawiłem auto do sprawdzenia. Najpierw chcieli oczywiście pieniądze za diagnozę - musiałem się kłócić, że jest to przecież reklamacja po kosztownej naprawie. Auto stało w warsztacie 2-3 dni, po czym stwierdzono, że dźwięk ten nie jest związany z drugim cylindrem, który był naprawiany i oni nie wiedzą co to może być. Teraz nie mają czasu, mogę przywieźć auto za 3 dni. Nie zdążyłem - auto przestało odpalać. Teraz szukam fachowego mechanika na Ursynowie. Tam nigdy już nie zawitam. Może potrafią wymienić olej czy filtry - ale na pewno nie powierzyłbym im poważniejszych spraw.


  Marka/model samochodu:
  Skoda Fabia

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Panie Szymonie,
  Auto trafiło do nas z źle pracującym silnikiem .W chwili przyjęcia auta do serwisu nie mogliśmy sprawdzić czy praca silnika jest prawidłowa(silnik wydaje dziwne dźwięki), ponieważ nie pracował na wszystkich cylindrach i eksploatacja silnika w takim stanie jest niebezpieczna. Jeżeli chodzi o koszty diagnostyki to klient był poinformowany jeżeli usterka ma związek z naszą pierwszą naprawą to diagnostyka jest gratis .Klient zostawił auto w piątek. Nie udało nam się znaleźć usterki i umówiliśmy się, że przyprowadzi Pan auto w poniedziałek -wtorek. Jednak nie przyjechał Pan i nie poinformował nas o tym,że nie przyjedzie.
  W związku z tym, nie mogliśmy nic zrobić.
  Pozdrawiamy,
  Zespół Norauto

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

 

Podobne warsztaty

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.